beautyfool beautyfool
284
BLOG

Budzenie się Rosji

beautyfool beautyfool Polityka Obserwuj notkę 10

Zwierzęta mówią ludzkim głosem tylko w Wilię Bożego Narodzenia, Rosjanie mogą codziennie, tylko do tej pory nie chcieli. Pierwszy przełamał tę niemoc Miedwiediew, który po ludzku przyznał, że jego kraj "od co najmniej 150 lat" nie był tak osamotniony na arenie międzynarodowej jak ma to miejsce obecnie. Sama prawda i smutna konkluzja dla świata a najbardziej dla samej Rosji.

To duży postęp w myśleniu i krok w kierunku następnego pytania, dlaczego?

Odpowiedź jest prosta, Stało się tak w wyniku działań i małpiego rządzenia przez dewianta, psychopatę i zbrodniarza.

Jak widać, elity na Kremlu budzą się. Pytanie, kiedy obudzą się tam wszyscy, cały naród?

A wyjście jest bardzo proste. Haga przyjmie wydanego Putina nawet w środku nocy. Czy to oznacza koniec kłopotów Rosji i powrót do normalności? No nie, bo jeszcze trzeba przywrócić Rosji status państwa w którym są demokratyczne, wolne wybory. I uwolnić wszystkich więźniów politycznych. Tyle że w takim przypadku nikt z kremlowskich elit może się do nowej władzy nie załapać.

I tu jest pies pogrzebany. Największy problem garstki ludzi, który przekłada się jednak na największy problem Rosji.

PS.

Wcześniejsze

Putin w orędziu wycofał się z amerykańsko-rosyjskiego porozumienia o redukcji zbrojeń.

To są wszystko takie psychologiczne chwyty. Najlepiej sens tego oddaje szachowe powiedzenie: groźba jest silniejsza niż jej wykonanie. Ale tu akurat Zachód się nie przestraszy. Dla mnie brzmi to jak taniec orangutana, bo Putin tak naprawdę nie ma sensownych i racjonalnych odpowiedzi.

A jeżeli tylu jasnowidzów przewidziało nuklearną III wojnę światową, to myślę że ona w końcu nastąpi i ludzkość musi po prostu przez to przejść. Jednak jestem przekonany że US jako mocarstwo nuklearne posiada lepsze systemy i w przypadku konfrontacji z Rosją i obustronnych ataków, amerykańskie rakiety dolecą na pewno, a rosyjskie nie wiadomo, a na pewno nie wszystkie.

Przemówienia Putina nie będę komentował zrobiło to przede mną wielu lepszych ode mnie publicystów. Powiem tylko jedno. W porównaniu z tym co powiedział Nawalny (demontaż reżimu i miejsce Rosji w Europie), mowa Putina to same kłamstwa i totalny bełkot. I jeśli Nawalny mógł to powiedzieć i poszło w świat, to znaczy że Putin nie stoi już pewnie i na twardym gruncie.

Ale III wojnę światową może jeszcze wywołać. Chyba tylko po to, żeby Rosja całkowicie zniknęła z powierzchni ziemi.


beautyfool
O mnie beautyfool

z sympatiami dla prawicy, analityczny umysł, sprawiedliwy i trzeźwy w sądach i osądach, z humorem. Niezależny, nie ma dla mnie tematu - nie do ruszenia. mail: dilimp@gmail.com

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka