foros foros
1019
BLOG

Dramat ofiar pisowskiego reżimu

foros foros Rozmaitości Obserwuj notkę 12

Wybitny sportowiec, mistrz Europy, 5-y w rankingach najpoważniejszych gremiów. Po zakończeniu kariery wybitny menadźer sportowy, uczestnik akcji charytatywnych, człowiek gołębiego serca, czuły i zapobiegliwy mąż i ojciec. Zaufał pisowskiemu reżymowi. Pracował dla dobra wszystkich, może troszkę zbłądził, ale któż z nas w życiu nie błądził?

Niestey nie był z układu. Nakryli go żądni pieniędzy i sławy siepacze Ziobry. Jednak on sam im nie wystarczył, wkrótce dopadli jego żonę, a dzieci pozbawili ukochanej piastunki. 
Dziś Tomek Lipiec został skazany na 3,5 roku więzienia. Dla niego było już za późno, inni starają się jak mogą umknąć kłom pisowskiego "prawa i sprawiedliwości".
To zwykli ludzie, nasi sąsiedzi, ale Kaczyński jest jak Elżbieta Bathory, bez wysysania krwi nie czuje się piękny.
 
Tomek

 
Weronika
 


Beata
 



Jola z mężem
 

 
Zbyszek
 

Mirek, który leczył tysiące
 

 
Miro, który ubrał miliony
 

Grzesiek z NZSu i Solidarności Walczącej
 

Andrzej, którego 2/3 ubyło na pisowskim wikcie
 

Basia, której już z nami nie ma
 

 
Basia, której nie oszczędzono nawet teraz

 

 
Peter
 
Marek
 
 
Grób rodziców Adama




Agnieszka zaszczuta i poniżana, nie mogła zrobić kariery w mediach



Monika pomawiana i nazwana "szmatą"



Bronek, którem zdradziecko nie podawano ręki

 
 
Donek, który jest winien wszystkiemu




Tomek, któremu kazali tyrać za grosze

 
 
Kuba 
 

 
 
Jarek



i Zbyszek



Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj12 Obserwuj notkę
foros
O mnie foros

</ script> WAU_small ('33nm7mbknmq3 ") </ script > a counter

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (12)

Inne tematy w dziale Rozmaitości