Blog
Zobacz jak kłamie Ewa Kopacz
foros
52 obserwujących 1048 notek 1005692 odsłony
foros, 27 czerwca 2018 r.

"Dobra Zmiana" pachołkiem lobbies żydowskich

Dlatego dzisiaj mamy już przynajmniej tyle, że nikt na świecie nie będzie już mówił "polskie obozy śmierci" bezkarnie

Osiągnęliśmy dużo więcej niż sobie życzyliśmy, ponieważ pobudziliśmy świadomość na całym świecie

Wydawca w Stanach Zjednoczonych albo na świecie dwa razy się zastanowi zanim opublikuje artykuł ze sformułowaniem "polskie SS", "polskie gestapo" czy "polskie obozy koncentracyjne" (procesy cywilno-prawne)

Broniąc honoru naszych przodków, broniąc honoru naszych matek i naszych ojców a nie jeszcze bardziej je postponując.

Dobre imię jest warte tyle co bezpieczeństwo(...) bezpieczeństwo buduje się na dobrym imieniu.

Ta ustawa bardzo mocno wstrząsnęła świadomością świata. Jestem na spotkaniach z premierami, oni podkreślają rolę Polski

Powyżej wyimki z dzisiejszego przemówienia sejmowego premiera Mateusza Morawieckiego.

A teraz wyobraźmy sobie taką hipotetyczną sytuację:

a. Jest sobie gdzieś wesoły i miły naród Rwandyjczyków, któremu współczuje cały świat Zachodu, bo choć inteligentny, miły i bardzo zdolny to inni niemiłosiernie go mordują.

b. Największe zbrodnie na Rwandyjczykach miały miejsce podczas wojny Kostaryki z Hondurasem, gdzie Kostarykańczycy programowo zabijali wszystkich napotkanych Rwanyjczyków

c. Długo po tej tragicznej wojnie Rwandyjczycy coraz głośniej zaczęli przypominać, że to nie tylko Kostarykańczycy, mieszkańcy Hondurasu również zabijali Rwandyjczyków, a co najmniej ochoczo w tych zbrodniach pomagało. Tezy te wkrótce stały się coraz bardziej utrwalone.

d. Po pewnym czasie władze Hondurasu zareagowały ostro. Uchwaliły ustawę, w której zagrozili karami kodeksowymi każdemu kto będzie rozpowszechniał oczywiste kłamstwa na temat wojny między Hondurasem a Kostaryką

e. Niepodległa Rwanda zareagowała natychmiast. Władze wydały słyszalny na całym świecie komunikat: to granda i szczyt hipokryzji jeśli Honduras będzie karał za mówienie prawdy o zbrodniach wojennych Hondurasyjczyków na Rwandyjczykach.

f. Władze Hondurasu wycofały się z ustawy o karach z kłamstwa i podpisały wspólną z Rwandą deklarację.

Gdybym zetknął się z taką sytuacją, to jasnym byłoby dla mnie, że w ten sposób Honduras przyznaje się jednak do swoich zbrodni popełnionych na Rwandyjczykach. Sądzę, że i inni pomyśleliby podobnie.

Moim zdaniem taki jest właśnie podstawowy, najbardziej nośny wymiar dzisiejszego dnia. Po prostu Polska, za zgodą legalnego, demokratycznego polskiego sejmu zgodziła się na wpisanie jej do katalogu zbrodniarzy wojennych, a co najmniej pomocników zbrodniarzy. Obojętnie

Po co Żydzi to robią? Wiadomo po co. Chcą haraczu. Kolejnego. Po kwotach jakie płacił PRL, po odszkodowania i przekazaniu mienia za nieruchomości nieistniejących już gmin żydowskich, po kwotach łożonych systematycznie przez PL na żydowskie instytucje kulturalne i pomniki.

A kto płaci haracze (tj. odszkodowania)? Winny.

Kto jest winnym? Zbrodniarz i jego pomocnicy.

Świat nie ujmie się za zbrodniarzem bo to nieetyczne. Jest wina powinna być i kara.

I niech premier Morawiecki nie mami nas rzekomymi procesami cywilnymi dla amerykańskich i światowych wydawców. PL jest szkalowana od dziesiątków lat i nigdy nie wytoczyła za to żadnego procesu. I nie wytoczy. Wyobrażają sobie Państwo kogoś ważnego z PiS wytaczającego działa przeciw jakiejś ważnej figurze z diaspory żydowskiej? A proces to nie tylko wytaczanie dział, tutaj trzeba jeszcze z nich strzelać. Ale podnieść białą flagę, a gdy to nie pomoże zapłacić okup i patrzeć z nadzieją w oczach czy to wystarczy? W takiej sytuacji bardzo łatwo wyobrazić sobie każdego z pisowskiej wierchuszki - dziś naczelnych władz RP.

Przypominają sobie Państwo sejm grodzieński? Przyznam, że dla mnie było to pierwsze skojarzenie gdy usłyszałem o wypadkach dzisiejszego dnia. Na sejmie grodzieńskim polska szlachta zmuszona została by zgodnie z obyczajem i prawami Rzeczpospolitej dobrowolnie wyrazić zgodę na II rozbiór praktycznie kończący państwowość RP. I szlachta to zrobiła. Zaakceptowała na sejmie rozbiory.

Dlaczego Rosjanie i Niemcy tak upokorzyli naszych przodków? Dlaczego nie wystarczyło im jedynie zabrać terytoria ale stworzyli pozór a właściwie legalną ustawę, że PL dobrowolnie oddaje swoje ziemie? Być może chodziło o to, by w Polakach zabić ducha niezależności i walki, by ich wewnętrznie skłócić pokazując im i światu jakimi są zerami i jakimi miernotami są ich przywódcy polityczni. Czasy się zmieniają, a metody, jak widać, te same i skuteczne.

Cóżby premier Morawiecki i premier Kaczyński nie mówili, jakich zaklęć nie używali łuski z oczu spadają. No niestety antykomunistyczny, prosuwerenny, propolski PiS jest głównie w sferze retoryki i działań kosmetycznych. Gdy przychodzi do spraw poważnych i twardych interesów PiS zachowuje się podobnie jak PO i podobnie jak SLD. Jest różnica w polityce społecznej, tożsamościowej, w ściganiu przestępców i sprawności działania. Tyle, że cóż z tego że pan Jaki ze swoją komisją odbierze ukradzione Warszawie kamienice skoro zapewne zostaną one oddane jakiemuś panu Brownowi z hucpiarskiej organizacji żydowskiej, która sprzeda je na pniu tak jak sprzedawała ocalałe i odbudowane i wyremontowane przez społeczeństwo polskie dawne mykwy i synagogi? Cóż z tego, pan Morawiecki rozkręci gospodarkę, jeśli zyski zostaną przejęte przez tych i owych i wytransferowane do krajów suzerenów?

Opublikowano: 27.06.2018 22:39.
Autor: foros
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Podpisz petycję #MuremZaRachoniem
free counters </ script> WAU_small ('33nm7mbknmq3 ") </ script > a counter

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @wiesława  na pewno Wałęsa chciał odwołania rządu Olszewskiego, ale czy miał odpowiednią...
  • @fgb jeśli już to chadecka
  • @nadziak  a I prezes Sądu Najwyższego?

Tematy w dziale