64 obserwujących
471 notek
896k odsłon
226 odsłon

Kibice Legii ponownie wsparli Pogoń Lwów

Wykop Skomentuj1

Miło nam poinformować, że za pośrednictwem członka Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie RP, Rafała Dzięciołowskiego, przy okazji uroczystych obchodów 360 rocznicy Ślubów Lwowskich Jana Kazimierza, udało nam się przekazać do Lwowa kolejne 3.000,00 złotych na potrzeby działalności Lwowskiego Klubu Sportowego „Pogoń". 

Kwotę tą zebraliśmy w trakcie tegorocznej, kibicowskiej pielgrzymki na Jasną Górę, jest to jednak kropla w morzu potrzeb. Pogoń Lwów właśnie utraciła sponsora strategicznego i jej sytuacja staje się coraz bardziej dramatyczna.

Jesteśmy w stałym kontakcie z prezesem Pogoni, Markiem Horbaniem. Jak twierdzi, ostatnie dwa ligowe mecze jeszcze udało im się rozegrać, ale niebawem będzie musiał rozważyć wycofanie drużyny z rozgrywek.

Chodzi o jedyne 80.000,00 - 100.000,00 złotych na działalność klubu w skali roku. 200.000,00 zł zapewniałoby ogromny komfort i szanse rozwoju, a nie jedynie stałą walkę o przetrwanie.

Czy naprawdę państwa polskiego nie stać na gest pomocy instytucji, która jako klub sportowy skupia wokół siebie lwowskich Polaków, a także krzewi postawy patriotyczne oraz upamiętnia ważne daty z historii Polski we Lwowie?

Niestety mimo różnych inicjatyw - wyłącznie kibicowskimi środkami - skutecznie im pomóc nie damy rady.

Doraźnie, wszelkie datki można przekazywać na wymienione w podanym niżej linku numery kont.

http://pogon.lwow.net/pl/pomagam/

PamiętajMY: LEOPOLIS SEMPER FIDELIS - odwdzięczmy się im tym samym...

 

Kibice Legii ponownie wsparli Pogoń Lwów

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale