Homo mensura
"GOD is a mathematician of a very high order. He used advanced mathematics in constructing the universe." -- Paul M. Dirac (1902 - 1984)
30 obserwujących
431 notek
587k odsłon
  650   1

Stało się, Elon Musk w końcu uwolnił ptaszka

                    o czym nie omieszkał ćwierknąć na Twitterze:"bird is free" ;-) Czy naprawdę wolny , to się okaże, będziemy uważnie śledzić, tym niemniej lewactwo traci znaczne wpływy na tym ważnym , światowym medium społecznym.Niektórzy nawet konstatowali, że porażka Donalda Trumpa spowodowana była zablokowaniem mu konta na TT.

                   Modus operandi tej medialnej machiny pewnie nie ulegnie znacznym zmianom, bo są zaangażowane w to przedsięwzięcie niesamowite pieniądze i nie można doprowadzić do takich perturbacji- nawet w nowej agendzie i linii tego medium- by jego status merkantylny na światowych giełdach w tym NASDAQ się znacznie obsunął.

                Sam nowy właściciel penetrujący do tej pory outerspace dzięki przedsięwzięciu SpaceX, spróbuje implementować swoje kosmiczne pomysły, odważne i prekursorskie na matce Ziemi w obszarze medialnym.
Należy mieć w tyle głowy, że to medium jest teraz w rękach człowieka zafascynowanego także mobilnością elektryczną, z autonomicznym systemem - marka Tesla na trwałe zapisała się w rozwoju motoryzacji i opanowała spory kawałek tego ważnego w dziejach ludzkości obszaru gospodarczego. Będzie teraz miał Elon Musk wspaniałe narzędzie by promować i reklamować swoje przedsięwzięcia w kosmosie i na Ziemi...

               Elon Musk zajął odważne, jednoznaczne stanowisko w sprawie konfliktu rosyjsko-ukraińskiegp , udostępniając Ukraincom odpowiednie ilości zestawów Starlink do komunikacji w sieci poprzez jego satelity, to jest kluczowa kwestia dotychczasowych powodzeń Ukraińców  na tym teatrze działań wojennych, aczkolwiek niektóre jego deklaracje odnośnie tego konfliktu mogą budzić obiekcje np. te dotyczącą przynależności Krymu do Rosji  czy kontrowersyjna, prawdopodobna jego zdaniem wizja zakończenia wojny, oba spotkały się z kontrą samego prezydenta Ukrainy.

PS Ciekawostką jest, że Polska przejęła( kupiła po prostu) większość zestawów Starlinków na Ukrainie.


Lubię to! Skomentuj24 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Technologie