Homo mensura
"GOD is a mathematician of a very high order. He used advanced mathematics in constructing the universe." -- Paul M. Dirac (1902 - 1984)
11 obserwujących
198 notek
176k odsłon
1326 odsłon

Nie zgadzam się z kontestacją RPO sposobu zatrzymania Jakuba A.

Wykop Skomentuj107

    Otóż mam zgoła odmienny punkt widzenia sposobu zatrzymania Jakuba A. podejrzanego o straszne morderstwo 10 letniej Kristny Uważam, że bardzo dobrze, że odbyło się to w  sposób ze wszech miar bezpieczny, a nie tak jak uważa większość komentatorów  w mediach sprzyjających totalnej opozycji w RP iż był przede wszystkim spektakularny.
    Nie chce nawet myśleć co by się działo nad Wisła gdyby nie daj Boże podczas zatrzymania tego brutalnego mordercy doszło do jakieś szarpaniny i popełniłby on samobójstwo, tak jak to miało miejsce podczas zatrzymania B&B słynnej śląskiej działaczki SLD. Gdyby doszło hipotetycznie do takiej sytuacji nasza totalna opozycja wokół tego wydarzenia skonstruowałaby  oś jesiennej kampanii( na nic lepszego obecnej opozycji jest nie stać ), protestom nie byłoby końca , a RPO A.Bodnar i akolici w postaci chociażby Amnesty International nie wychodziliby ze studia na Wiertnicznej , Otrobramskiej u Lisa et consortes, a tak punkt zaczepienia, który miałaby opozycja w jesiennej kampanii spalił na panewce.    
      Nie ma co się przejmować kontestacją obecnego RPO, trzeba przeczekać jeszcze rok i wybrać właściwą osobę , która rzeczywiście będzie dbać o prawa obywateli nad Wisłą, a nie tylko reprezentować interesy najznamienitszej kasty oraz ruchów LGBT+qwerty. Przyszły rok będzie też spektakularny pod innym względem,swe urzędowanie kończyć będzie Prezes SN Małgorzata Gersdorf gwarant zachowania status quo znacznej części obecnego wymiaru sprawiedliwości, ale  również  reprezentanta interesów niemieckich ( aż nadto widoczne przy wszelkich nagrodach ze strony niemieckiej Temidy ), te zmiany poluźnią nieco sztywny gorset polskiej Temidy i będzie można nieco przyśpieszyć prace związane z  niezbędną reformą tej ważnej dziedziny życia w RP...

Wykop Skomentuj107
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo