45 obserwujących
349 notek
352k odsłony
1558 odsłon

Totalni opozycjoniści wszystkich krajów, łączcie się!

Wykop Skomentuj17

Karol Marks byłby pewnie rzewnie zapłakał nad powyższym tytułem, w Komunistycznym Manifeście nawoływał: “Proletariusze wszystkich krajów, łączcie się!” Po czesku to chyba będzie “gołodupki do kupki”, czy coś takiego. Na razie do Polski przyleciała Nancy Pelosi, spikerka Izby Reprezentantów Kongresu US, ale jak to w popularnym dowcipie, jak reszta much materie końcową “wyczuje”, to też się zlecą… Czyli czekamy!

image

Szkoda gadać, z Nancy jest tak jak z pękniętą hydrauliczną rurą mimo że widać niebezpieczeństwo to nie wiadomo gdzie zacząć. Pelosi to temat rzeka. Dochodzi (bądź w jej sytuacji dojeżdża do 80-tki) pochodzi z włoskiej rodziny zanurzonej w polityce ze wschodniego wybrzeża Stanów. Jej ojciec, a później jej brat byli burmistrzami miasta Baltimore, dziś Nancy w Kongresie reprezentuje San Francisco razem z jego problemami rozwiązywanymi totalnie lewackimi sposobami. Ci którzy mają wątpliwości niech poczytają o wprowadzonej niekaralności za (jakby to powiedzieć?) załatwianie potrzeb fizjologicznych na ulicach tego przecież pięknego miasta. Trzeba dodać, że oferty aktów seksualnych nie są już ścigane przez policję. Słowem program kompletnej destrukcji dotychczasowych osiągnięć zachodniej cywilizacji. Na straży prawa jako prokurator miasta San Francisco stoi (lis w kurniku) syn lewackich terrorystów z lat 60-tych, wychowany (rodzice byli w więzieniu za masakrę policji) przez przyjaciół poprzedniego prezydenta US Baracka Husseina Obamy, którymi byli Bill Ayers i jego żona (też terrorystka) Bernadette Dohrn.                                                                                                                                                                                                                                                Chcę napisać krótki tekst (prośba czytelnika) więc już wyskakuję z tych czeluści, wszak wszędzie polityka jest perfumowanym szambem i postaram się zachować w miarę przyzwoicie. Dodam tylko, że w San Francisco mieszkańcy wychodząc z domów muszą uważać po pierwsze, aby nie stąpnąć na śpiącego bezdomnego, bądź gó.no jego. Oczywiście szefowa totalnej opozycji Nancy Pelosi nie ma takich problemów, jeśli w wyższych celach opuszcza swoje pielesze, aby dotrzeć do służbowego samolotu (nie to, że jest biedna!) wsiada do wymuskanej limuzyny i tyle ją kot widział…

Nancy wraz z pół tuzinem członków Izby Reprezentantów US Kongres (na zdjęciu rozpoznałem tą diaboliczną Debbie Wasserman Schultz z Florydy) pojawiła się w Auschwitz w towarzystwie marszałek Witek i super duper marszałka Grodzkiego (jako chirurg pewnie był zaniepokojony nadużywaniem botoxu przez Nancy), ale włóżmy to w przysłowiową kopertę na inną okazję. 

Nancy jako Włoszka z pochodzenia, oczywiście jest katoliczką, tyle, że reformowaną, czyli pro aborcyjną. To tak jakby nasz, a właściwie światowy największy rewolucjonista (Dzierżyński to cienias, zresztą niewiadomego pochodzenia) Mikołaj Kopernik ogłosił (po opublikowaniu tytanicznego dzieła (O obrotach sfer niebieskich), że ziemia jest jednak płaska. Powiedzmy sobie szczerze, że tak naprawdę przy rewolucyjnych tezach Kopernika wynalazek broni atomowej to przejście z roweru na motocykl, czy czołg.

Myślę sobie, po jaką cholerę impeachmentem rozdygotana Nancy Pelosi lecąc politycznie na putinowski spęd do Yad Vashem otarła się o Auschwitz. Wiadomo, że Netanyahu (uwikłany w kryminalne nadużycia i proces) zagrożony dogmatycznym fiskalizmem Trumpa (wojny to wydatki), wycofajmy się z Bliskiego Wschodu, niech sami walczą o piasek. Z relacji pobytu Pelosi w Polsce wynika, że amerykańscy parlamentarzyści chcieli być kulturalni i również chcieli się pochwalić znajomością polskich zagadnień. Więc Kościuszko, Pułaski, Lek Valesa, papież Jan Paweł II, i oczywiście polskie pierogi oraz antysemityzm. W antysemityzmie czuli się najlepiej, więc o to pytali.

Zastanawia więc, czy ta delegacja Kongresu tak naprawdę nie przybyła w tajnej misji do POLSKI, aby zapoznać się z sytuacją w której w danym kraju nie ma antysemityzmu. Niestety chcąc, nie chcąc możemy służyć przykładem tolerancji na tym świecie nawet w stosunku do wszędzie atakowanych i mordowanych Żydów. 

Nie muszę przypominać, że US to kraj antysemicki, gdzie co rusz to słyszymy (szczególnie na wschodnim wybrzeżu) o opluciu, pobiciu, bądź zamordowaniu tylu, a tylu to Żydów. Polacy są w tej kwestii wprost “POLIN” dla Żydów. Ci jednak widocznie zupełnie stracili instynkt samozachowawczy i zaczeli kąsać rękę która przez setki lat ich karmiła i zapewniała im bezpieczeństwo.

Pewnie polscy parlamentarzyści, w tym marszałek Senatu Grodzki wyrazili zaniepokojenie o bezpieczeństwo Żydów (z pewnością w części o polskich korzeniach) tak bardzo ostatnio atakowanych, a i nawet mordowanych w US. Na dziś nikt z wnikliwych polskich dziennikarzy nie zauważył żadnej wymiany kopert (nawet gratulacyjnych!) między marszałkami Pelosi i Grodzki co jest naprawdę budujące, wobec narastających oskarżeń... 

Wykop Skomentuj17
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka