70 obserwujących
407 notek
525k odsłon
  364   2

Handlarze strachem, pogromcy wolności...

Poecie marzyło się, żeby wiedza trafiła pod strzechy. Czasy się zmieniły i pod strzechy trafił strach. Kapitalizm jest zainfekowany wszechpotężnymi globalnymi korporacjami, tak jak nasza wolność nadzwyczajnymi rozporządzeniami, restrykcjami narzucanymi nam przez coraz to silniejsze rządy (też sprzecznie z Konstytucją), przez ludzi teoretycznie nas wyborców reprezentującymi. Politycy mają przechlapane gdyż zza każdego węgła na ich obywatelską cnotę czyha lobbysta, nauczyciel zdrady szafujący apanażami i rozmaitymi nagrodami w zamian za nawet chwilowe zejście na manowce. Kończy się idea REPUBLIKI z politykami reprezentującymi wyborców i państwowy, narodowy interes. W ramach demokracji zagania się nas na większe regionalne pastwiska, na których obowiązują już nowe normy i wartości, wszystkie owce są równe, liczy się tylko wełna i rzeźnia…

image   

https://external.fsjc1-3.fna.fbcdn.net/safe_image.php?d=AQHnEfWRQX85XB7e&w=500&h=261&url=https%3A%2F%2Fandmagazine.com%2Ftalk%2Fwp-content%2Fuploads%2F2021%2F08%2Fsyringe-1884779_1920.jpg&cfs=1&ext=jpg&ccb=3-5&_nc_hash=AQExtpbTRv0QAyWr

Ameryka tonie w wielorakim kryzysie, dzięki sprzedajnym politykom z obydwu partii dramatycznie rośnie zadłużenie, na pasie startowym głośno rozgrzewa się inflacja, szkoły, uczelnie od dekad piorą głowy “przyszłości Narodu” ucząc, że nie jest on nic wart. Edukacja z nauki języka, matematyki, fizyki przeniosła akcent na biały rasizm, genderyzm, prześladowania LGBT, transwestytów i wszelkich innych mniejszości. Najwyższą wartością w nowym rozdaniu jest kolor skóry, im ciemniejszy tym lepszy. Wszystkim niesprawiedliwością tego świata winien jest biały człowiek, kropka. Wszystko co stworzyła jego cywilizacja jest rasistowskie i logicznie rozumując wymaga rewolucyjnego zniszczenia, czego też miłościwie podjęli się przeważnie biali marksiści sponsorowani przez wszech głodny absolutnej władzy NWO. 

Dobrobyt, rozleniwienie i liberalizacja doprowadziły do zaniku dotychczasowych amerykańskich wartości tak znienawidzonych przez zdobywających coraz większe znaczenie trockistowskich marksistów. Cóż, biedny marksizm przewlekle poroniony w Rosji, odżył na liberalnym zachodzie, aby pasożytując na nim, dobić go. Przecież wiadomo, że socjalizm i jego najwyższa forma komunizm nie może osiągnąć pełnego blasku i rozwoju, kiedy na świecie istnieją jakiekolwiek państwa “kapitalistyczne”, do których jeszcze można uciec! Dlatego od lat globaliści szukali sposobu, aby swoimi radykalnymi planami możliwie objąć cały świat.

Wydaje się, że dla liderów i architektów światowej lewicy COVID stał się tym czarodziejskim Dżin, który uwolniony z wuhańskiej wazy posłużył jako wytrych dla ludzi NWO od dawna manipulujących przy sposobach urządzenia świata na nowy sposób. Wymagało to oczywiście ogromnych systemowych i drobiazgowych przygotowań, aby przy pomocy mediów, BIG PHARMA, banków centralnych i systemowo opracowanego wpływania na rządy w poszczególnych krajach sparaliżować prawa i wolności konstytucyjne przy pomocy strachu! Innym słowem, chłopaki mają rozmach!

Największym pragnieniem polityków od zarania dziejów jest osiągnięcie powiększenia zdobytej władzy i kontroli. Więc nie dziwmy się, jeżeli to ma miejsce i dziś. Chiński komunizm, a następnie komufaszyzm to apogeum bezwzględnej politycznej kontroli nad maluczkimi, owieczkami tego świata i ostateczna wizja spełnienia marzeń tego brudasa (historyk Paul Johnson) Karola Marksa. Dlatego przy całym rozpasaniu i moralnym rozprężeniu zachodu ta długo i po mongolsku przygotowywana ofensywa globalistycznych siłowników ma dziś przy naszym ospałym zidioceniu wielkie szanse na powodzenie.

Widocznie po marksistowsku zmiany mające wywrócić do góry nogami stary świat wartości, moralności, lokalnych patriotyzmów, religii i idei zarezerwowano wielką rolę dla wykorzystania grup mniejszościowych od etnicznych, przez napompowane genderowe i inne. Dlatego Angela Merkel (ślady polskiej rodziny z Poznania, Kaźmierczak) jako dobra glob-komunistka (zaadoptowana przez Helmuta Kohla z NRD) wpuściła do Niemiec 1,5-2 mln Afrykanów i Azjatów. Dlatego do Polski w wersji patriotycznej napłynęło ok. 2 mln Ukraińców (spryt kwotowy UE rządu PIS- u). W Ameryce jest jeszcze zabawniej! W tym roku południową granicę ma nielegalnie przekroczyć ok. 2 mln ludzi!

Świat drży w posadach wobec celnie masakrującej i paraliżującej pandemicznej komety COVID 19, wystrzelonej z politycznej katapulty z twierdzy Wuhan, w której zaistnieniu maczali paluszki naukowcy wspierani podatkami obywateli USA (święty czarownik dr Fuczi-Fuczi), Kanady i Francji. Pies zerwany z łańcucha to pikuś wobec polityka urwanego z przysięgi wyborczej. Przeraża mnie naiwność dość intelektualnie ogarniętych znajomych, którzy tracąc wiarę w najwyższe wartości (Bóg), swoje potrzeby w tej dziedzinie przenoszą na poszczególnych polityków! Herezja...

Lubię to! Skomentuj8 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości