615 obserwujących
1599 notek
9346k odsłon
  26562   0

Ekspertyza

Jaką ekspertyzą dysponuje NPW po odkryciach prof. Cieszewskiego (http://www.tvn24.pl/npw-mamy-ekspertyzy-stanu-drzew-brzoza-nie-byla-ulamana-przed-10-kwietnia,365797,s.html), nie wiadomo, ponieważ nie została ona do tej pory opublikowana.
 
1
 
Musi być ona jednak na tyle mocna intelektualnie, merytorycznie etc., że prorządowe media o niej wspominają bez konieczności cytowania treści tej arcyważnej ekspertyzy. Podobnie nie zostało opublikowane jeszcze niezwykle ważne zdjęcie satelitarne, które widzieć miał na jawie lub we śnie prok. gen. A. Seremet, zdjęcie zaprzeczające temu, co opowiadał prof. Cieszewski, jakoby brzoza smoleńska nr 1 została przełamana przed 10-tym Kwietnia, zdjęcie dowodzące, że 5 kwietnia 2010 r. „brzoza rosła tam w pełnej krasie”, jak się wyraził Mr. Seremet.
 
2
 
Na pewno więc wśród tych wszystkich bezcennych ekspertyz i zdjęć, tego typu instytucje, jak NPW, min. Seremet i media prorządowe, dysponują ekspertyzą, która wyjaśnia to, przy jakiej smoleńskiej brzozie i którego dnia robione były te smoleńskie zdjęcia z A. Koronczikiem, „wojennym lotczikiem”
 
3
 
K
 
e
 
Koronczik przy jakimś wysypiski
(http://fymreport.polis2008.pl/?p=12919) oraz to, o którą z tych dwóch brzóz obok rozwalających się szop „dr. Bodina” (na materiale z Koronczikiem: http://fymreport.polis2008.pl/wp-content/uploads/2013/10/Koronczik-i-jego-polowa-analiza-7-dwie-brzozy.png)
 
dwie brzozy
 
uderzył „prezydencki tupolew” 10 Kwietnia.
 
Nikt bowiem – ani w NPW, ani w prokuraturze generalnej, ani przy Czerskiej, ani nigdzie indziej nad Wisłą, Moskwą lub Dnieprem, nie podejrzewa, że materiał z Koronczikiem nakręcono przed „katastrofą smoleńską”.  

y

uu

Lubię to! Skomentuj796 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale