Free Your Mind Free Your Mind
26676
BLOG

Ekspertyza

Free Your Mind Free Your Mind Polityka Obserwuj notkę 796

Jaką ekspertyzą dysponuje NPW po odkryciach prof. Cieszewskiego (http://www.tvn24.pl/npw-mamy-ekspertyzy-stanu-drzew-brzoza-nie-byla-ulamana-przed-10-kwietnia,365797,s.html), nie wiadomo, ponieważ nie została ona do tej pory opublikowana.
 
1
 
Musi być ona jednak na tyle mocna intelektualnie, merytorycznie etc., że prorządowe media o niej wspominają bez konieczności cytowania treści tej arcyważnej ekspertyzy. Podobnie nie zostało opublikowane jeszcze niezwykle ważne zdjęcie satelitarne, które widzieć miał na jawie lub we śnie prok. gen. A. Seremet, zdjęcie zaprzeczające temu, co opowiadał prof. Cieszewski, jakoby brzoza smoleńska nr 1 została przełamana przed 10-tym Kwietnia, zdjęcie dowodzące, że 5 kwietnia 2010 r. „brzoza rosła tam w pełnej krasie”, jak się wyraził Mr. Seremet.
 
2
 
Na pewno więc wśród tych wszystkich bezcennych ekspertyz i zdjęć, tego typu instytucje, jak NPW, min. Seremet i media prorządowe, dysponują ekspertyzą, która wyjaśnia to, przy jakiej smoleńskiej brzozie i którego dnia robione były te smoleńskie zdjęcia z A. Koronczikiem, „wojennym lotczikiem”
 
3
 
K
 
e
 
Koronczik przy jakimś wysypiski
(http://fymreport.polis2008.pl/?p=12919) oraz to, o którą z tych dwóch brzóz obok rozwalających się szop „dr. Bodina” (na materiale z Koronczikiem: http://fymreport.polis2008.pl/wp-content/uploads/2013/10/Koronczik-i-jego-polowa-analiza-7-dwie-brzozy.png)
 
dwie brzozy
 
uderzył „prezydencki tupolew” 10 Kwietnia.
 
Nikt bowiem – ani w NPW, ani w prokuraturze generalnej, ani przy Czerskiej, ani nigdzie indziej nad Wisłą, Moskwą lub Dnieprem, nie podejrzewa, że materiał z Koronczikiem nakręcono przed „katastrofą smoleńską”.  

y

uu

fymreport.polis2008.pl 65,2 MB 88 MB FYM blog legendarne dialogi piwniczne ludzi zapiwniczonych w Irlandii 2 yurigagarin@op.pl (before you read me you gotta learn how to see me) free your mind and the rest will follow, be colorblind, don't be so shallow "bot, który się postom nie kłania" [Docent Stopczyk] "FYM, to wesoły emeryt, który już nic, ale to absolutnie nic nie musi już robić" [partyzant] "Bot FYM, tak jak kilka innych botów namierza posty i wpisy "z układu" i daje im odpór" [falstafik] "Czy robi to w nocy? W takim razie – kiedy śpi? Bo jeśli FYM od rana do późnej nocy non-stop tkwi przy komputerze, a w godzinach ciszy nocnej zapewne przygotowuje sobie kolejne wpisy, to kiedy na przykład spożywa strawę?" [Sadurski] "Ale teraz zadam Sadurskiemu pytanie: Załóżmy, że "wyśledzi" pan w przyszłości jeszcze kilku FYM-ów, a któryś odpowie prostolinijnie, że jest inwalidą i jedyną jego radością (z przyczyn wiadomych) jest pisanie w S24, to czy pan będzie domagał się dowodów,czy uwierzy na słowo?" [osa 1230] "Zagrożenia dla pluralizmu w ramach Salonu widzę w tym, że niektórzy blogerzy - w tym właśnie FYM - wypraszają ludzi, z którymi się nie zgadzają. A zatem dojdzie do "bałkanizacji" Salonu: każdy będzie otoczony swoją grupką zwolennikow, ale nie będzie realnej dyskusji w ramach poszczególnych blogów. Myślę, że nie daję przykładu takiego wykluczania." [Sadurski] "Już nawet nie warto tego bełkotu czytać, spod jednego buta i z jednego biura. Na fanatyków i pałkarzy lekarstwa nie ma."[Igła] "FYM już kupił S24 swoim pisaniem, jest teraz jego twarzą. Po okresie Galby i katatyny nastąpił czas dziennikarzy "Gazety Polskiej". Ten przechył i stalinopodobne teorie spiskowe, jakie się wylewają z jego bloga oraz innych mu podpbnych - przyciągają do Salonu nastepnych i następnych. Tu już od dawna nie zależy nikomu na rzetelności i klasie pisania - lecz na tym, aby było klikanie, aby było głośno i kontrowejsyjnie. Promowanie takich ludzi jak FYM i Paliwoda - jest całkowicie jednoznaczne."[Azrael] "Ale jaki jest problem?"[Kwaśniewski] kwestia archiwów IPN-u Janke: "Nigdy nie mówiliście o pełnym otwarciu?" Komorowski: Co to znaczy otwarcie?" "Trudno zrozumieć, jak można ogłupić społeczeństwo. Dlaczego tylu ludzi ośmiela się nazywać zdrajcą Wojciecha Jaruzelskiego. (Edmund Twardowski, Warszawa) " [tzw. listy czytelników do "Trybuny"] "Z przykrością stwierdzam, że prezydent nie przedstawił żadnych propozycji ws. służby zdrowia" [Tusk] "Niewidzialna ręka rynku, jak sama nazwa wskazuje, jest ślepa." [ekspert w radiowej audycji prowadzonej przez R. Bugaja] "Mamy otwarte granice, miejmy też otwarte umysły. Jasna Góra horyzontów rządowi i parlamentarzystom nie rozszerzy. (S. Barbarska, woj. wielkopolskie) " [tzw. czytelniczka "Trybuny"]

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka