geos
Na polityce się nie znam... więc piszę to co myślę...
6 obserwujących
29 notek
20k odsłon
  232   0

LGBT niesie śmierć

Cynizm ponad wszystko

Po raz kolejny przez media przetacza się fala dyskusji dot. ideologii LGBT. Temat wraca jak bumerang i jest wykorzystywany przy każdej nadarzającej się okazji przez środowiska lewicowe do walki politycznej. Osoby utożsamiające się z LGBT są dla dzisiejszej lewicy tym czym był proletariat dla Bolszewików - narzędziem do szerzenia wszechświatowej rewolucji. Podobnie jak w trakcie rewolucji bolszewickiej tak i dziś nie chodzi o dobro ludzi tylko o narzucenie swojego światopoglądu innym. Tak samo jak wtedy tak i dziś rewolucjoniści nie liczą się z życiem ludzkim. Wtedy mordowano wszystkich którzy nie zgadzali się z ideami rewolucji a dziś doprowadza się do samobójstw młodych ludzi zaplątanych w toksyczną ideologię LGBT.


LGBT jest jak sklep z tandeta ustawiony w centrum miasta

LGBT to trucizna którą skrajna lewica zatruwa umysły młodych ludzi. Robi to bardzo cynicznie - bezwzględnie wykorzystuje do swoich celów politycznych młodzież która w trudnym okresie dojrzewania poszukuje swojej tożsamości. Mechanizm wciągania młodych ludzi w bagno LGBT działa analogicznie jak mechanizmy marketingowe którymi posługują się sklepy sprzedające tandetę które ustawia się w centrach miasta. Normalnie nikt przy zdrowych zmysłach tandety nie kupi, ale postawienie takiego sklepu np. w centrum nadmorskiej miejscowości wypoczynkowej powoduje, że chętni do zakupów zawsze się znajdą (kto był nad polskim morzem wie o czy mówię). Tak samo działają ideolodzy LGBT - normalnie nikt przy zdrowych zmysłach nie nie da się nabrać na opowiastki, że rano jestem chłopcem a wieczorem zmieniam się w dziewczynkę. Absurdalność takich opowieści odpycha każdego kto potrafi logicznie myśleć. Niestety gdy takie opowieści zaczynają snuć ludzie cieszący się autorytetem zaczyna działać efekt sklepu z tandetą ustawionego w centrum miasta - zawsze znajdzie się ktoś kto da się nabrać nawet na wierutne bzdury. Potem gdy dochodzi do tragedii młodych ludzi którym wpojono toksyczne idee LGBT ideolodzy szerzący te zgubne poglądy wyciągają swój karzący palec i wskazując na zwykłych ludzi mówią: "to WY do tego doprowadziliście,  to przez was zginęła ta młoda osoba".  Najgorsze w tym jest to, że nawet śmierć dzieci nie skłania ideologów LGBT do wyciągnięcia wniosków i wycofania się z błędnych tez. Cynicznie wykorzystują czyjąś tragedię do tego aby odpowiedzialnością obarczać swoich przeciwników politycznych.


Co dalej ?

Śmieć każdego dziecka spowodowana ideologią LGBT obciąża sumienia tych ludzi którzy promują tą ideologię. LGBT jest emanacją cywilizacji śmierci o której mówił Jan Paweł II, dlatego nie można dopuścić aby ta ideologia była propagowana w szkołach. Powinniśmy tworzyć dla dzieci warunki które pozwolą im odnajdywać swoją tożsamość a nie wikłać je w ideologię sprzeczną z ludzką naturą.

Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo