Marion Marion
226
BLOG

TVN Style - stylowo odmóżdża

Marion Marion Polityka Obserwuj notkę 6
Zastanawiam się czy TVN nie powinien przed niektórymi swymi programami umieszczać tablicy ostrzegawczej.
[ takie tablice umieszcza universal channel - dzięki czemu widz wie że oglądając serial "czarodziejki "( emitowany także w polsacie , popołudniową porą ) ma do czynienia z elementami okultyzmu i czarną magią- tablica informuje ,że tych elementów użyto żeby uatrakcyjnić film ]
Proponowałabym żeby przed programem wróżki Aidy Kosojan-Przybysz [ na której program natknęłam się przerzucając kanały podczas bezsennej nocy ] umieścić tablicę : oglądanie tego programu grozi odmóżdżeniem - być może nieodwracalnym .

Nie dość ,że promuje ona okultyzm to gratisowo robi ludziom z mózgu sieczkę . Sądziłabym ,że porady typu : jakiego koloru niteczki ze sobą nosić żeby odgonić zło , do którego buta wrzucić grosik żeby się wiodło w biznesie czy jak tanio i skutecznie pozbyć się problemów finansowych umieszczając nad drzwiami podkowę - byłyby odpowiedniejsze w ustach jakiejś ciemnej baby zbierającej o północy ziele i to jeszcze w średniowieczu

Co gorsze ten stek udmóżdżających bredni uwiarygadniają nasze celebrites .
Tancerz opowiada ,że nosi pierścień atlantydów { widział jakiegoś mieszkańca Atlantydy ?? }, aktoreczka opowiada o noszonym przez siebie runicznym amulecie , piosenkarka pokazuje swój z hebrajską inskrypcją .

Zabrakło jeszcze debilnych czerwonych tasiemek .

Coś się musiało tym ludziom stać w głowę ( uraz mechaniczny albo oczadzenie ? ) ,że osoby wykształcone i kreujące się na światłe ze śmiertelną powagą głoszą podobne bzdury?

Mnie jednak najbardziej zbulwersował fakt ,że owa wróżka wypowiadała się o medaliku św. Krzysztofa jako o amulecie -przedmiocie magicznym . Równie dobrze ta pani mogłaby nazwać krzyż fetyszem.


Bardzo żałuję ,że swojej wypowiedzi nie rozwinął gość Aidy który również "zawodowo" zajmuje się okultyzmem , opowiadał historię pewnej figurki przywiezionej z podróży do Indii. Figurka stała na telewizorze prowokując domowników do wpatrywania się w nią co zaowocowało nieprzyjemnymi wydarzeniami { jak mniemam z udziałem bytów charakteryzujących się czystym złem w działaniu } . Co zastanawiające ….osoby parające się okultyzmem z chęcią wypowiadają się o złych energiach ale w temat zła osobowego już nie wkraczają ,pozbawiając zło głównej przyczyny .


w/w osoba podkreślała ,że należy uważać nawet z figurką słonia , bo nie wiadomo kto ją sporządzał i z jakim nastawieniem


Następnym razem zaproszą pewnie szamana leczącego nowotwory jajkiem  ……….cóż ludzie robią sobie krzywdę na własną prośbę . Ze strasznym dla własnej duszy skutkiem.
 
Marion
O mnie Marion

Zoologiczna antykomunistka , szalona zwolenniczka lustracji mailto:gertruda@op.pl

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka