30 obserwujących
786 notek
1027k odsłon
  259   0

Jarosław Faliński - tak wygląda tajemniczy prowadzący wRealu24 rozmów z K. Karoniem

Foto ekranu: Romuald Kałwa
Foto ekranu: Romuald Kałwa

Jarosław Faliński prowadzi ostatnio czwartkowe rozmowy z Krzysztofem Karoniem na kanale YouTube wRealu24. I bardzo dobrze, bo dzięki temu  rozmowy te są ciekawsze i nie ma w nich wyłącznego potakiwania. Jest człowiekiem niesłychanie inteligentnym i oczytanym. 

Widzowie wRealu24 pytają, dlaczego Jarosław Faliński nie pokazuje twarzy. "Numer" p. Jarosława Falńskiego z niepokazywaniem twarzy, to taka zabawa z widzem, aby wzbudzić jego ciekawość. Wystarczy wpisać "Jarosław Faliński" w wyszukiwarkę i już wiadomo, jak wygląda tajemniczy rozmówca Krzysztofa Karonia.

J. Faliński to syn profesora J.B. Falińskiego (1934–2004) pioniera ochrony przyrody Ziemi Wolsztyńskiej, i jak czytamy na stronie Encyklopedii Puszczy Białowieskiej, wybitnego geobotanika, ekologa, długoletniego kierownika Białowieskiej Stacji Geobotanicznej UW oraz przewodniczący Rady Białowieskiego Parku Narodowego.

Jak pisze na stronie Filmpolski.pl, Jarosław Faliński:

1957. 04. 06 Data urodzenia, Częstochowa

1986 - Wykształcenie - rok ukończenia studiów, Wydział Reżyserii PWSFTviT w Łodzi

Wcześniej uczęszczał do Liceum Ogólnokształcącego nr 9 w Hajnówce, obecnie mieszka w Warszawie, gdzie pracuje, jako freelancer. 

Zajmuje się sztukami audiowizualnymi, a filmy jego zespołu filmowego "ifilms", czy też iFilm", umieszczane są na stronie NINATECA Narodowego Instytutu Audiowizualnego - https://ninateka.pl/szukaj/?searchPhrase.3=ifilms

Obaj panowie, Jarosław Faliński i Krzysztof Karoń, mają więc wspólne zainteresowania artystyczne, i kto wie, czy ich drogi kiedyś się już nie przecięły. 

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale