17 obserwujących
492 notki
618k odsłon
2267 odsłon

Antoni Macierewicz szefem Najwyższej Izby Kontroli

Fot. Archiwum prywatne Romuald Kałwa
Fot. Archiwum prywatne Romuald Kałwa
Wykop Skomentuj222

Podobno Prezes PiS Jarosław Kaczyński chce, by Antoni Macierewicz został Prezesem Najwyższej Izby kontroli. Nie podoba się to Justynie Dobrosz-Oracz i Romanowi Imielskiemu, oraz całej „Gazecie Wyborczej”, która bije na alarm:

„W partii wielu osobom taka sytuacja się nie podoba, bo obawiają się zemsty byłego ministra, odsuniętego w styczniu na boczny tor nie tylko w rządzie. Jak żalił się ostatnio Macierewicz w Radiu Maryja, członkowie jego podkomisji smoleńskiej nie zostali zaproszeni do Smoleńska przez polskich prokuratorów, którzy – po latach przerwy – w poniedziałek pojechali obejrzeć wrak prezydenckiego tupolew” – czytamy w artykule (http://wyborcza.pl/7,75248,23860966,prezes-pis-zgodzil-sie-by-macierewicz-zostal-szefem-nik.html?disableRedirects=true).

Jeśli „Gazeta Wyborcza” straszy coraz bardziej platformerskich pisowców Macierewiczem, to musi to być bardzo dobry kandydat – młot na rządzących.

Macierewicz popełnił wiele „misiewczowskich” błędów, ale będzie rozliczał pis-owców, nie tylko tych, którzy mu weszli w drogę. Wszelkie polityczne i urzędnicze mafie, także te, ulokowane w spółkach skarbu państwa, mają bardzo poważne powody, aby się bać. Jednak bać się powinni przede wszystkim ci, co mają coś na sumieniu.

Będzie się działo. Kwik politycznych świń, ale też samorządowych, a wiadomo, że ilość „przekrętów” w samorządach bije rekordy, zawodzenie urzędników... Problem złodziei dopiero się zacznie.

Wykop Skomentuj222
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka