22 obserwujących
636 notek
861k odsłon
376 odsłon

STOP chamstwu w Sejmie! PO w sprawie pedofilii zachowuje się obrzydliwie…

Wykop Skomentuj8

…winiąc Kaczyńskiego za zaniedbania po 1989’.

Opozycja nie głosowała w sprawie zaostrzenia kar za pedofilię, jednak nie przeszkadza jej to w obrzydliwy sposób wykorzystywać tę sprawę do ataku na PiS:

„ (…) Nitras mówił, że według kościelnego raportu ws. pedofilii 382 księży po 1989 roku dopuściło się molestowania nieletnich. Tymczasem w więzieniach - według niego - za przestępstwa seksualne karę odsiaduje dwóch księży. - To gdzie jest 380, o których mówi raport kościelny? – pytał”.

(…)

„Kownacki pytał "o co w tej sprawie opozycji chodzi". Wskazał, że w poprzedniej kadencji Sejmu ówczesna partia rządząca była przeciwna projektom zaostrzającym odpowiedzialność karną za przestępstwa pedofilskie. - Kiedy wówczas nowelizowano przepisy prawa karnego, to doprowadzano do sytuacji, w której pedofile stawali się bezkarni, bo skracano okres przedawnienia tych przestępstw - przypomniał. - W czyim interesie to robiliście? W interesie społeczeństwa, czy przestępców, także pedofilii, którzy na waszych rozwiązaniach korzystali? - pytał poseł PiS”.

(…)

- To hańba, że po raz kolejny wykorzystujecie tę sprawę do drastycznego i absolutnie niezgodnego z polską konstytucją zaostrzenia Kodeksu karnego w innych miejscach. My chcemy rzetelnej i realnej walki z tym problemem - powiedział z kolei Borys Budka (PO-KO) zwracając się do posłów PiS.

(Źródło: Polsat News)

Komentarz:

Mamy do czynienia z moralnymi dewiantami. Nie mam ochoty wymieniać wszystkich. Są nie tylko podli, ale po prostu głupi. Z ich zachowania wynika, że to PiS jest winien zaniedbań z czasów rządów SLD, Unii Wolności, Akcji Wyborczej Solidarność, Platformy Obywatelskiej, Unii Pracy i Polskiego stronnictwa Ludowego.

Bardzo niesympatyczny poseł PO Sławomir Nitras podczas obrad Sejmu przynosząc dziecięce buciki do J. Kaczyńskiego, okazał się przedstawicielem wulgarnego, nieokrzesanego gminu. Zachowanie opozycji w Sejmie najlepiej skomentował Paweł Kukiz:

- W sytuacji, kiedy rozmawiamy, czy debatujemy nad sprawami, które były traumatyczne dla wielu tysięcy ludzi, atmosfera, w której jedni przekrzykują się z drugimi, śmiechy, tupania, ataki ad personam, rzeczy zupełnie nie mające nic wspólnego z problemem, tylko po prostu walka polityczna przy tego typu projekcie, przy tego typu ustawie, to było coś obrzydliwego. To było coś strasznego - powiedział w Polsat News lider Kukiz'15.

(Źródło: Polsat News)

Jednym z powodów chamskiego i wulgarnego zachowania opozycji - PO i Nowoczesnej, jest przekonanie o własnej wyższości i nieomylności, bak pokory - są to cechy ludzi głupich. Ludzie ci, mają zbiór wszystkich najgorszych cech, jakie przyczyniły się do upadku dawnej Polski: chamstwo, brak ogłady, zaprzaństwo, warcholstwo, egoizm, krótkowzroczność. I buduj "z takimi" nowoczesny, niezależny i bogaty kraj.

Przemawia przez nich nienawiść bez powodu - pretekstem do zbydlęcenia jest wszystko: winą za przestępstwa seksualne jest np. większa wykrywalność przestępstw. Krytyce poddane jest też zaostrzenie kar. Ci ludzie bardzo boją się wysokich kar, choć zasłaniają się propagandową bzdurą, jakoby tylko nieuchronność kary odstraszała od popełniania ciężkich przestępstw. Winny jest również Ziobro, który oczywiście chce wprowadzić państwo policyjne.

Wykop Skomentuj8
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka