Pupilla Libertatis
Jestem sarmatolibertarianinem. Myślę, politykuję, rozważam, polemizuję, szukam, prowokuję, dyskutuję, dociekam, analizuję, filozofuję. Mój kanał na YouTube: https://www.youtube.com/@GrzegorzSwiderski
155 obserwujących
1938 notek
2443k odsłony
  377   8

Polska prokuratorzyca na służbie Putina

Grupka śmieszków urządziła sobie w lesie urodziny Hitlera. Uczestnicy myśleli, że to impreza prywatna, taki bal przebierańców, więc dla żartu przebrali się w mundury Wehrmachtu i SS. Zostali oskarżeni o propagowanie nazizmu, bo się okazało, że rzeczywistym organizatorem jest TVN, którego dziennikarze to wszystko potajemnie nagrali i rozpropagowali na całą Polskę w telewizji.

"Prokurator przekonywała, że impreza w Wodzisławiu miała charakter publiczny – co prawda zorganizowano ją w lesie, ale jej uczestnicy zgromadzili się w widocznym miejscu — na wzgórzu, wokół którego są ścieżki dla spacerowiczów i rowerzystów, kilkaset metrów dalej zabudowania i publiczna droga z przystankami autobusowymi. Jak dodała, spotkanie odbywało się, gdy było jeszcze widno i z łatwością mogła je dostrzec każda osoba, znajdująca się w pobliżu."

       A zatem ktoś sobie stoi na przystanku i widzi gdzieś w oddali na wzgórzu jakieś postacie, w jakichś mundurach, które mają jakiś tort i coś tam palą. Tak sobie patrzy, patrzy i nagle wpada na pomysł — zostanę nazistą! Prokuratorzyca, która próbuje to wmówić sądowi, jest z pewnością idiotką i powinna dostać grzywnę za obrazę sądu. Jak nie dostanie grzywny, to będzie znaczyło, że Putin powinien i na nas napaść, by nas zdenazyfikować.

       Deidiotyzować prokuratorki to by należało naprawdę. Sąd też za mądry nie jest, jeśli tej sprawy od razu nie umorzył pod byle pretekstem — najlepiej małej szkodliwości społecznej czynu. Marnowanie cennego czasu sądu na takie pierdoły to ewidentny sabotaż.

„Materiał Superwizjera TVN pokazywał m.in. rozwieszone na drzewach czerwone flagi ze swastykami i "ołtarzyk" ku czci Hitlera z jego czarno-białą podobizną oraz wielką drewnianą swastyką nasączoną podpałką do grilla, która po zmroku została podpalona.”

       A zatem spalili swastykę. I to świadczy o propagowaniu nazizmu. No to trzeba teraz uniewinnić tych, którzy zostali skazani za palenie kukły żyda, bo propagowanie syjonizmu jest chyba legalne, nie?

       Dzięki tej akcji TVN-u, we Francji czy w Niemczech opinia publiczna szczerze wierzy w to, że w Polsce rządzą naziści. A zatem Putin jak najbardziej mógłby na nas napaść i nas zdenazyfikować, tak jak próbuje to robić na Ukrainie. Polska prokuratorzyca wygadująca głupoty w sądzie służy tej propagandzie. 

Grzegorz GPS Świderski

------------------------------

Ład bezpaństwowy a wojny <- poprzednia notka

następna notka -> Neon24 – polskojęzyczny portal Kremla

------------------------------

Tagi: gps65, głupota, prokuratura, prokurator, prokuratorka, prokuratorzyca, idiotka

Lubię to! Skomentuj24 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale