Pupilla Libertatis
Jestem sarmatolibertarianinem. Myślę, politykuję, rozważam, polemizuję, szukam, prowokuję, dyskutuję, dociekam, analizuję, filozofuję.
150 obserwujących
1838 notek
2347k odsłon
  707   0

Blaszki - godło Drugiej Komuny

Właśnie przeczytałem taką wiadomość:

„(…) Do wojny z prywatnymi operatorami zaprzęgła UKE. Wraca monopol na listy. Urząd Komunikacji Elektronicznej chce ścigać prywatnych operatorów pocztowych za przesyłki z blaszką i tekturką. Obciążanie listów, żeby obejść przepisy i wysyłać je taniej niż poczta, ma być karalne. (…)”.

Szlag mnie chyba trafi! Ja te listy z blaszkami co miesiąc odbieram i za każdym razem klnę na ustrój, w którym tak się dzieje! No i oni pewnie wyczuli, że ludzie się wkurzają i dlatego chcą tego zakazać! No to się wkurzyłem jeszcze bardziej!!! Najpierw idioci wprowadzili bzdurne prawo, które trzeba obchodzić obciążając listy, a teraz będą tego zakazywać, zamiast po prostu zlikwidować to głupie prawo! Niech ich jasny piorun trafi, głupków!

Tym posunięciem polski ustrój bardzo dobitnie wykazał swój socjalistyczny charakter rodem z PRL-u. Bohatersko walczymy z problemami nieznanymi w normalnych ustrojach. Żyjemy w porąbanym państwie, rządzą nami głupcy. Mieszkamy w Drugiej Komunie.

Co oni mają za interes by karać za te głupie blaszki? Jaki mają interes by utrzymywać ten głupi monopol poczty? Od kogo biorą za to łapówki? Nie widzę w tym żadnego interesu – nikt na tym moim zdaniem nie korzysta. To jest czysty, bezinteresowny idiotyzm. Albo sabotaż.

Nawet, jeśli rozpoczną tą swoją bzdurną wojną z blaszkami, to przecież to się nie może udać, to nie ma sensu! Już dziś prywatne firmy kurierskie zamiast blaszek dodają przecież do listów pusty zeszycik, by list obciążyć. To co, puste zeszyty też zakażą przesyłać?

UKE to centralny organ administracji rządowej. Obecnie rządzi PO. Prezesa UKE powołuje i odwołuje Sejm za zgodą Senatu na wniosek Prezesa Rady Ministrów. Ale obecnej prezes nie powołał premier z PO, ale cztery lata temu premier PiS-u. Ale PO nie zlikwidowała tego urzędu. A przedtem ta pani prezes była doradcą w rządzie AWS-u. Ona z tym całym jej pomylonym urzędem jest wrzodem, który wywołała socjalistyczna choroba całej naszej klasy politycznej. PO, PiS, SLD i PSL rządzą, lub rządzili, i wszyscy oni robili to tak samo głupio - utrzymują i rozwijają w Polsce bezsensowny, szkodliwy ustrój gospodarczy, sprawują rządy poprzez utrzymywanie szkodliwych, destrukcyjnych urzędów.

Wszyscy rządzący w Polsce są umoczeni w ten idiotyczny UKE, w ten lewacki monopol poczty, w to głupie prawo, które niszczy Polskę. Te blaszki doczepiane do listów przez prywatne poczty powinny stać się godłem obecnego państwa, które nas okupuje, bo one najdobitniej, najjaskrawiej, najwyraźniej symbolizują nasz chory ustrój i nasze rządy ciemniaków.

Wstyd mi za moich współobywateli, którzy wybierają te pomylone, lewackie rządy niszczące Polskę. Wstyd, że w Polsce dominują takie partie jak PO, PiS, SLD i PSL – wszystkie socjaldemokratyczne, wszystkie kontynuujące absurdy z PRL-u. Nie moglibyśmy w końcu obalić tej drugiej komuny? Dlaczego Wam tak bardzo na niej zależy?

 Euro <- poprzednia notka
następna notka -> Socjaldemokracja 

 

Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale