Pupilla Libertatis
Myślę, politykuję, rozważam, polemizuję, szukam, prowokuję, dyskutuję, dociekam, analizuję, filozofuję.
119 obserwujących
1462 notki
1850k odsłon
390 odsłon

Blogerzy

Wykop Skomentuj5

Trzy czwarte blogera pisze trzy czwarte notki przez trzy czwarte godziny. Ile czasu zajmuje jednemu blogerowi napisanie jednej notki?


Każdy bloger by przejść przez pustynię musi iść sześć dni, ale jest w stanie maksymalnie nieść żywność i wodę starczającą tylko na cztery dni. Czy jest możliwe by jakiś bloger przeszedł tę pustynię wynajmując innych blogerów? Jeśli tak, to ilu minimalnie musi ich wynająć?


Admin wynajął do pisania notek grupę blogerów, którzy piszą notki w tym samym tempie. Trzeba było napisać notki do dwóch lubczasopism – do mniej popularnego połowę tego, co do bardziej popularnego. Rano wszyscy blogerzy zaczęli pisać notki do bardziej popularnego lubczasopisma, ale w połowie dnia połowa blogerów się znudziła i zaczęła pisać notki do mniej popularnego lubczasopisma. Ci, którzy pisali do tego bardziej popularnego, do końca dnia napisali wszystkie wymagane notki, ale tym, którzy pisali do mniej popularnego nie udało się skończyć pracy i nazajutrz jeden bloger musiał cały dzień pisać wymagane notki do mniej popularnego lubczasopisma by skończyć zleconą pracę. Ilu blogerów było w tej grupie?

 

Wykop Skomentuj5
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale