Pupilla Libertatis
Myślę, politykuję, rozważam, polemizuję, szukam, prowokuję, dyskutuję, dociekam, analizuję, filozofuję.
129 obserwujących
1615 notek
2053k odsłony
3972 odsłony

Gwałty zbiorowe

Wykop Skomentuj28
Człowiek to drapieżna, uzbrojona, agresywna, infantylna, skłonna do gwałtów zbiorowych, małpa-morderca, mająca silne instynkty terytorialne.
Podobną tezą posługiwałem się w następujących notkach:
To jest nasza natura. Ale nasza kultura jest z tym sprzeczna! Najlepszym tego dowodem jest to, że Dekalog, czyli moralność, czyli najważniejszy przejaw kultury, jest w całości niezgodny z naszą zwierzęcą naturą. Będę to po kolei wyjaśniać w tej, i przyszłych, notkach blogowych.
Dziś uzasadnię to na przykładzie szóstego przykazania: „nie cudzołóż”, które w przekładzie na język współczesny brzmi: „nie popełniaj zdrady małżeńskiej”, co w istocie znaczy: „nie zapładniaj innych kobiet oprócz swojej żony”.
Nie chodzi o wsadzanie języka do ucha. Nie chodzi o międlenie palcem w pochwie. Nie chodzi o robienie loda. Nie jest wszystko jedno co i gdzie się wkłada. Chodzi o zapładnianie!
Otóż naturą homo sapiens nie jest wierność małżeńska, nie jest związek kobiety i mężczyzny aż do śmierci - naszą naturą są gwałty zbiorowe.
Najlepszym na to dowodem jest to, że nasze plemniki mają różną funkcję - są takie, które się specjalizują w dotarciu do jajeczka, ale są takie, które im pomagają i służą do walki i blokowania plemników obcych. To przystosowanie świadczy o tym, że samica homo sapiens była najczęściej zapładniana przez kilku samców po kolei - i w niej walczyły plemniki jednego samca z plemnikami innych - tak, by przedstawiciela swoich genów doprowadzić do jajeczka. Tu jest naukowe wyjaśnienie: Plemniki zabójcy.
Stąd popularność pornografii u ludzi - bo dawniej, w czasach jaskiniowców, gdy samiec homo sapiens widział kopulującą parę swojego gatunku, to go to podniecało, i po tym jak oni skończyli, sam przystępował do kopulacji z samicą. A zatem gwałty zbiorowe to była norma! Stąd szybki orgazm samca i powolny samicy. Samiec szybko skończył, a samica by jeszcze chciała - no to się za nią bierze następny...
Taka jest nasza natura. Ale wcale nie jest tak, że ta natura sprzyja rozrodczości i przetrwaniu - bo ta kopulacja, która dąży do zapłodnienia, powoduje, że się rodzi nowy człowiek. A on jest kompletnie bezbronny! Sama samica go nie utrzyma przy życiu. Samiec jest potrzebny, konieczny, niezbędny!
Natura człowieka jest poligamiczna! A kultura nakazuje monogamię! Sprzeczność, nie?. Przetrwaliśmy, bo nasza zwierzęca natura walczy z ludzką kulturą! Kultura wygrywa i dlatego jest nas coraz więcej! Kultura wygra też w końcu z opresyjnymi, zaborczymi, socjaldemokratycznymi państwami dokonującymi na nas permanentnie gwałtów zbiorowych odbierając nam pieniądze i godność.
 
Grzegorz GPS Świderski
 

następna część -> Infantylizm człowieka

następna notka -> Czy zmienić rząd czy ustrój?

 

Wykop Skomentuj28
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale