Blog
Pupilla Libertatis
GPS
GPS Grzegorz P. Świderski
107 obserwujących 1333 notki 1609896 odsłon
GPS, 5 października 2013 r.

Gwałty zbiorowe

Człowiek to drapieżna, uzbrojona, agresywna, infantylna, skłonna do gwałtów zbiorowych, małpa-morderca, mająca silne instynkty terytorialne.
Podobną tezą posługiwałem się w następujących notkach:
To jest nasza natura. Ale nasza kultura jest z tym sprzeczna! Najlepszym tego dowodem jest to, że Dekalog, czyli moralność, czyli najważniejszy przejaw kultury, jest w całości niezgodny z naszą zwierzęcą naturą. Będę to po kolei wyjaśniać w tej, i przyszłych, notkach blogowych.
Dziś uzasadnię to na przykładzie szóstego przykazania: „nie cudzołóż”, które w przekładzie na język współczesny brzmi: „nie popełniaj zdrady małżeńskiej”, co w istocie znaczy: „nie zapładniaj innych kobiet oprócz swojej żony”.
Nie chodzi o wsadzanie języka do ucha. Nie chodzi o międlenie palcem w pochwie. Nie chodzi o robienie loda. Nie jest wszystko jedno co i gdzie się wkłada. Chodzi o zapładnianie!
Otóż naturą homo sapiens nie jest wierność małżeńska, nie jest związek kobiety i mężczyzny aż do śmierci - naszą naturą są gwałty zbiorowe.
Najlepszym na to dowodem jest to, że nasze plemniki mają różną funkcję - są takie, które się specjalizują w dotarciu do jajeczka, ale są takie, które im pomagają i służą do walki i blokowania plemników obcych. To przystosowanie świadczy o tym, że samica homo sapiens była najczęściej zapładniana przez kilku samców po kolei - i w niej walczyły plemniki jednego samca z plemnikami innych - tak, by przedstawiciela swoich genów doprowadzić do jajeczka. Tu jest naukowe wyjaśnienie: Plemniki zabójcy.
Stąd popularność pornografii u ludzi - bo dawniej, w czasach jaskiniowców, gdy samiec homo sapiens widział kopulującą parę swojego gatunku, to go to podniecało, i po tym jak oni skończyli, sam przystępował do kopulacji z samicą. A zatem gwałty zbiorowe to była norma! Stąd szybki orgazm samca i powolny samicy. Samiec szybko skończył, a samica by jeszcze chciała - no to się za nią bierze następny...
Taka jest nasza natura. Ale wcale nie jest tak, że ta natura sprzyja rozrodczości i przetrwaniu - bo ta kopulacja, która dąży do zapłodnienia, powoduje, że się rodzi nowy człowiek. A on jest kompletnie bezbronny! Sama samica go nie utrzyma przy życiu. Samiec jest potrzebny, konieczny, niezbędny!
Natura człowieka jest poligamiczna! A kultura nakazuje monogamię! Sprzeczność, nie?. Przetrwaliśmy, bo nasza zwierzęca natura walczy z ludzką kulturą! Kultura wygrywa i dlatego jest nas coraz więcej! Kultura wygra też w końcu z opresyjnymi, zaborczymi, socjaldemokratycznymi państwami dokonującymi na nas permanentnie gwałtów zbiorowych odbierając nam pieniądze i godność.
 
Grzegorz GPS Świderski
 

następna część -> Infantylizm człowieka

następna notka -> Czy zmienić rząd czy ustrój?

 

Opublikowano: 05.10.2013 03:56.
Autor: GPS
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Jestem skrajnie konserwatywnym arcyliberałem, Sarmatą, żeglarzem, paleolibertarianinem, katolikiem, informatykiem, trajkarzem i monarchistą.


Mój e-mail: gps65(szympans)interia.eu

By wyszukać moje notki należy w guglu wpisać słowo kluczowe "gps65" i dowolną frazę dotyczącą kwestii, którą być może kiedyś poruszałem


Zgadzam się na dowolne rozpowszechnianie, publikowanie, kopiowanie, przeinaczanie i wykorzystanie moich notek, ale proszę przy rozpowszechnianiu, czy publikowaniu w innych miejscach, dołączać na końcu link do oryginalnej strony, z której notka została skopiowana.


Proszę nie zamieszczać w komentarzach pod moimi notkami filmów czy obrazków lub długich tekstów przekopiowanych z innych miejsc, bo to niepotrzebnie obciąża stronę. Traktuję to jako spam. Zamiast tego proszę wstawiać odnośniki do źródła informacji. Polecam tworzenie notek blogowych i gdy są na temat to umieszczanie u mnie linków do nich. Zachęcam do dyskusji merytorycznej. Osoby niegrzeczne wypraszam, a jak to nie poskutkuje blokuję.


Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @KOBIETA KULA  No to jest ta paranormalność czy nie ma jej?
  • No i co? Miałem rację! Wiedziałem!!!
  • Pamiętamy te piosenki z dzieciństwa, ale nie zauważamy kultowych, a one wciąć powstają,...

Tematy w dziale