GPS GPS
246
BLOG

Jasnowidz czy czarodziej?

GPS GPS Odkrycia Obserwuj temat Obserwuj notkę 6

       Jestem jasnowidzem i czarodziejem. Jutro drużyna A i B rozegrają siatkarski mecz. Jako jasnowidz przewiduję, że wygra drużyna A. Ale jako czarodziej deklaruję, że sprawię by wygrała drużyna B.

       No i jutro okazuje się, że wygrała drużyna A. Jestem więc jasnowidzem, ale nie czarodziejem. Udało mi się przewidzieć wynik, ale nie udało mi się go zmienić.

       A co, gdy wygra drużyna B? No jestem oczywiście czarodziejem, udało mi się ustawić wynik. Ale czy jestem też jasnowidzem?

       W każdym razie, co by się nie wydarzyło, to jestem jasnowidzem lub czarodziejem, albo jasnowidzem i czarodziejem. Mam na pewno pewne paranormalne zdolności.

Grzegorz GPS Świderski

PS. Notki powiązane:


Obowiązek szczepień to hodowanie ludzi jak bydło <- poprzednia notka 

następna notka -> 10 argumentów przeciw obowiązkowi szczepień

Tagi: gps65, czarodziej, jasnowidz, logika, dylemat

GPS
O mnie GPS

Blo­ger, że­gla­rz, trajk­ka­rz, sar­ma­to­li­ber­ta­rian. My­ślę, po­le­mi­zu­ję, ar­gu­men­tu­ję, dys­ku­tu­ję, ana­li­zu­ję, teo­re­ty­zu­ję, po­li­ty­ku­ję, pro­wo­ku­ję, spe­ku­lu­ję, fi­lo­zo­fu­ję. Mój ka­nał na YouTu­be: @GrzegorzSwiderski. Mój pro­fil na X: @gps65. Je­śli ze­chce­sz od­wza­jem­nić się za mo­je tek­sty, to pro­szę o prze­lew kwo­ty 1 zł na kon­to: 89 1140 2004 0000 3602 8209 1248, lub BLIK na te­le­fon: 603112486, lub z za­gra­ni­cy: paypal.me/gps1965

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości