Pupilla Libertatis
Jestem sarmatolibertarianinem. Myślę, politykuję, rozważam, polemizuję, szukam, prowokuję, dyskutuję, dociekam, analizuję, filozofuję.
150 obserwujących
1838 notek
2347k odsłon
  1075   0

Antypolonizm wyssany z mlekiem matki

       Ludzie oburzają się ostatnimi antypolskimi wypowiedziami premiera Izraela, czy żydowskiej dziennikarki. Takie kłamliwe i nienawistne wypowiedzi zdarzają się w tym środowisku nagminnie. Polacy współpracowali z nazistami i mordowali żydów a polski reżim tworzył obozy zagłady. Polacy to antysemici i faszyści. Taką mają narrację.

       Niektórzy doszukują się w tym politycznego wyrachowania - że niby robią to celowo by nas upokorzyć, by wyciągnąć od nas pieniądze. Chcą nas politycznie zwasalizować. Mają u siebie wybory, a wyrażany publicznie antypolonizm ma im zwiększyć poparcie. Różne są tłumaczenia.

       A ja myślę, że w tych ich wypowiedziach nie ma żadnego planu, przenikliwości, politycznego wyrafinowania czy drugiego dna. Oni po prostu są tak wykształceni i nauczeni - są wychowani w takim środowisku, które nakazuje Polaków nienawidzić. Oni ulegali kłamliwej propagandzie od dzieciństwa. Polityczny plan mogli ewentualnie mieć ci, którzy ich tą nienawiścią i kłamstwami karmili. Myślę, że antypolonizm wyssali z mlekiem matki. Żydzi są po prostu z natury rasistami. Musieli tacy być, by przetrwać w małych grupkach w obcym cywilizacyjnie środowisku i to im zostało nawet gdy są u siebie.

Grzegorz GPS Świderski

PS. Najnowsze badania: Żydzi negatywnie oceniają Polaków

Charyzma jest zła! <- poprzednia notka  

następna notka -> Kogo wolno nienawidzić w mowie?

Tagi: gps65, żydzi, antypolonizm, nienawiść

Lubię to! Skomentuj21 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka