Pupilla Libertatis
Myślę, politykuję, rozważam, polemizuję, szukam, prowokuję, dyskutuję, dociekam, analizuję, filozofuję.
121 obserwujących
1508 notek
1911k odsłon
859 odsłon

Konfederacja Fair Play

Wykop Skomentuj18

       Moim zdaniem jest miejsce dla Polski Fair Play Roberta Gwiazdowskiego w Konfederacji. W istocie Korwin i Gwiazdowski mają identyczne poglądy w kwestiach ekonomicznych, a pewne drobne różnice nie mają znaczenia. To są naturalne różnice między mistrzem a uczniem - Gwiazdowski różni się od Korwina, tak jak Korwin różnił się od Kisiela. Ale wszyscy trzej to pokoleniowa kontynuacja konserwatywnego liberalizmu.

       Konfederacja ma już 8% w sondażach i jest szansa, że dostanie 10%. To ma tylko takie znaczenie, że to da jej kopa w górę w wyborach polskich na jesieni. W takim stanie, jeśli cokolwiek sensownego w Polsce ma się zmienić, zgodnie z postulatami Gwiazdowskiego, to nie ma innego wyjścia jak wstąpić do Konfederacji. Więc w tych wyborach należy głosować na Konfederację. W Warszawie na Jakuba Kuleszę. 

       Póki co, najnowsze sondaże wskazują, że Kukiz’15 jest pod progiem. A ponieważ tam też było wielu wolnorynkowców, którzy przeszli do Konfederacji, to znaczy, że elektorat konserwatywny i wolnościowy odchodzi od Kukiza i przechodzi do Konfederacji. No i słusznie!

       Po dobrym wyniku Konfederacji należy zbierać siły na wybory parlamentarne na jesieni. Polska Fair Play oraz Kukiz’15 powinny wstąpić do Konfederacji. Taka siła ma szanse nawet na 15%. To spowoduje, że ani PO, ani PiS nie będą mieć większości pozwalającej na samodzielne rządy i będą musieli wziąć Konfederacje na koalicjanta. A Konfederacja będzie mogła sobie wybierać, co pozwoli bardzo dużo wytargować – z pewnością da się załatwić likwidację podatku dochodowego, czego chcą prawie wszystkie organizacje wchodzące w skład Konfederacji.

       Likwidacja podatku dochodowego da Polsce bardzo dużego gospodarczego kopa w górę - staniemy się szybko najbogatszym krajem Europy, tak, że nikt nie będzie potrzebował żadnych zasiłków, co zlikwiduje w Polsce wszelką lewicę.

       By ten scenariusz się ziścił trzeba głosować na Konfederację!

Grzegorz GPS Świderski

PS. Notki powiązane:    

Kaczyński uważa, że Polska była sojusznikiem Hitlera! <- poprzednia notka 

następna notka -> Dlaczego żeglarz to dobry kandydat na męża!  

Tagi: gps65, Konfederacja, Korwin, Gwiazdowski, Polska Fair Play, Kukiz'15, koalicja, wybory


Wykop Skomentuj18
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka