Pupilla Libertatis
Myślę, politykuję, rozważam, polemizuję, szukam, prowokuję, dyskutuję, dociekam, analizuję, filozofuję.
145 obserwujących
1729 notek
2189k odsłon
  389   0

Wylosowano numery list pięciu ogólnopolskich komitetów wyborczych!

       Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość wylosował listę numer 4. Z tej listy w całej Polsce będą kandydować bardzo mądrzy i zacni ludzie! W szczególności dobrze znani politycy tacy jak: Janusz Korwin–Mikke, Grzegorz Braun, Robert Winnicki, Krzysztof Bosak, Konrad Berkowicz, Sławomir Mentzen, Jacek Wilk, Jakub Kulesza, Dobromir Sośnierz.

       To co wyróżnia tych polityków spośród wszystkich innych, pomijając poglądy, to fakt, że są wyjątkowo inteligentni, w swoich wypowiedziach operują ładną i poprawną polszczyzną, potrafią logicznie rozumować, są wykształceni, mają dużą wiedzę i doświadczenie.

       Ja, w okręgu warszawskim numer 19, będę głosować na kandydata numer 1 na liście numer 4, czyli na Janusza Korwin–Mikke, który w latach 90 był najlepszym polskim posłem, a jego przemówienia sejmowe, wydane w postaci książkowej, stały się legendarnymi. Zawsze trafiał w sedno i obnażał głupotę ustaw, które krytykował.

       Wreszcie, od bardzo dawna, jest szansa na to, by posłami zostali ludzie, którzy się do tego idealnie nadają, bo po prostu są kompetentni w kwestiach prawnych, politycznych i gospodarczych.

       Oczywiście jeszcze w tych wyborach nie mają szans na wygranie wyborów i rządzenie. Wielkim sukcesem będzie dla nich przekroczenie 5% progu wyborczego. Ale jak to się uda, to mając ekipę kilkudziesięciu posłów, przy sprzyjających warunkach, mogą wiele zdziałać. Mogą wymusić, wytargować, wypertraktować od rządzących realizację kilku postulatów, czy własnych ustaw, bo są wytrawnymi i doświadczonymi graczami politycznymi.

       Moim zdaniem gdy Konfederacja wejdzie do Sejmu, a żadne inne ugrupowanie nie uzyska większości, to śmiało uda się Konfederacji wypertraktować likwidację podatku dochodowego za cenę poparcia rządu mniejszościowego. To da dużego gospodarczego kopa w górę całej Polsce, a Konfederacji zapewni wysoki wynik w następnej kadencji Sejmu.

       Dlatego uważam, że należy głosować na Konfederację.

Grzegorz GPS Świderski

PS. A to pierwszy klip wyborczy Konfederacji:


Bezpieczeństwo w ruchu drogowym <- poprzednia notka 

następna notka -> Tęczowa zaraza

Tagi: gps65, Konfederacja, wybory


Lubię to! Skomentuj25 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka