0 obserwujących
41 notek
1526 odsłon
31 odsłon

lista przebojów rzeczpospolitej czwartej

Wykop Skomentuj9

10. Rywin na Żywca - "Adam dawaj moje siedemnaście baniek" - klasyk na liście. Nieodmiennie w centrum uwagi. Czy to w kraju, czy na emigracji, czy to  pierdlu czy na wolności wciąż w uszach brzmi ta pełna tęsknoty i uczuć wyższych pieśń. Życiowe osiągnięcie byłego guru szołbiznesu.

9. Urbański & Macierewicz Conspiration Theory Band "Bronek Bronek, coś ty nabredził..." - w wersji akustycznej i lajf. Nie słuchać, nie oglądać - zapomnieć. Tak tajne i tak specjalnego znaczenia. Odbiór kontrolowany przez Kombinat Medialny Telewizji PiS.

8. Duży Romek & Romka Tata "Europo ty wredna suko" - namiętny sakro-song zgodnie wykonywany przez ojca i syna, którym się wiele wydaje, wiele wybacza i wiele wygraża. Mam nadzieję, że to tylko kontrowersyjne postacie efemeryczne. Na koniec sezonu nikt o tej piosence pamiętał nie będzie.

7. Dylemat Ojca DyktatorA czyli DODA we własnych trzech osobach "Szambo czy perfumeria" - utrzymana w twistującej tonacji historia niespełnionego ojcowskiego uczucia do dziecka nienarodzonego. Produkcja: Radiostacja Toruń Walczący

6. DJ Dornoludek "Wykształciuchu - Będziesz z nami - tego chcesz czy nie..." - taneczne techno z towarzyszeniem Policyjnego Zespołu Pieśni i Tańca "Wieśmaki na życzenie" to nie tylko spot reklamowy McDonalda ale też jeszcze gorące niby te wieśmaki nagranie premierowe ups... ekspremierowe, na naszej liście.

5. Tyci Tyci Wu-Wu - "Ryśki, Krzyśki, Zbyśki to fajne Miśki" - Jędrny rap niejednoznaczny moralnie wykonywany przez utalentowanego "Wierze-Jaka" z towarzyszeniem chóru Krasnoludków i Gamoni dał młodemu wszechpolskiemu efebowi zaszczytne miejsce piąte. I wyżej nie podskoczy

4. Siewcy DNA - "Ta sperma nie jest moja" - zgodny chór wyekstraktowanego z Korporacji Samoobrońskiej duetu Lepper-Łyżwiński. Emocjonalna męska rzecz połączona z pracowitą choreografią mięśni nie tylko twarzowych przyniosła sukces weteranom rodzimej sceny oralnej.

3. Formacja Negocjator - "Kulisy Renatkowej Alkowy" - Piosenka landrynkowa do odtwarzania wyłącznie po 23.00. Utwór popularny od pół roku charakteryzujący się dwoma równoległymi liniami wokalnymi wykonywanymi przez obiecujących: Lipińskiego Adama i Mojzesowicza Wojciecha. Nie szkodzi że prosto z kartki. Tak - w tym wieku możliwe są już kłopoty z zapamiętaniem tekstu.

2. Oleksy Peplation - "Nielojalna Jola i Joli beza" - nowe nuty, nowe dźwięki w nowej cyzelowanej aranżacji podprawinej bitami widelców i loopami czerwonego wina. Produkcja - Gudzowaty Bodyguard Company

1. Jarosław I Dumny i jego brat - "Z ziemi włoskiej do Wolski Irasiad" - nieodżałowana wersja coveru znanego wszystkim Polkom i Polakom w świeżej alternatywno-hardcoreowej aranżacji na głos męski solo i podkład chóralny osobno.

Wykop Skomentuj9
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale