3 obserwujących
28 notek
8162 odsłony
  103   1

Ktoś znowu palił

Palenie zabija ........tylko magazyny


image


16 sierpnia ktoś ponownie „niedbale zapalił papierosa” na okupowanym Krymie – i rozległa się seria wybuchów. W pobliżu Dzankowa zapaliły się magazyny amunicji najeźdźców. Na półwyspie panuje panika, Rosjanie masowo wyjeżdżają, Ukraińcy powoli pakują się na krymskie wakacje.

Mamulechka, a teraz Dzankow

Rosjanie wpadają w panikę. W ciągu dnia na moście krymskim były ogromne korki, ponieważ obywatele państwa-agresora uciekali. Boją się, że ktoś znowu bezskutecznie „zaświeci” w pobliżu magazynu, albo że „bawełna” znów zakwitnie.

Sieć zasugerowała nawet nazwę papierosów, które spowodowały taką „katastrofę” dla okupantów.image


Palenie zabija ........tylko magazyny


image


Nawiasem mówiąc, okupanci nie rozważają innych opcji wybuchów na półwyspie, z wyjątkiem „bawełny i papierosów”. Putin zapewniał wcześniej, jak mówią, że Krym jest „chroniony przez najlepszą obronę powietrzną na świecie, która wszystkie te pociski trzaska jak orzechy”. Tak, rakieta "kliknie", bezpiecznik nie pociągnie.


image


Wesołego Dnia Bawełny

Mychajło Podolak wyjaśnił, że tak wygląda „demilitaryzacja” magazynów okupantów, a Ołeksij Arestowicz pokazał zdjęcie z miejsca zdarzenia.

Gratulacje od Ukraińców rozeszły się po całej sieci. Ktoś nawet pakuje walizkę, aby odwiedzić nasz Krym podczas letnich wakacji.


image


Przywódca reniferów nie skomentował jeszcze tych "wypadków"


                                image

Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale