Husky 1978 Husky 1978
164
BLOG

Jaki kraj tacy bohaterowie

Husky 1978 Husky 1978 Polityka Obserwuj notkę 5
W kraju pijaków, narkomanów i złodziei, toż to ikona i kwintesencja narodu. W Rosji w zasadzie jak żona nie dostanie wpier*ol to tak jak by dostała kwiaty tego dnia


Były kryminalista który zakatował w pijackim amoku własną matkę trafił do Wagnera, Ukraincy zutylizowali śmiecia gdzieś pod Bahmutem a finałem jest "pogrzeb bohatera" w Rosji.


image


Reżim Putina stworzył antymoralność i antykulturę sprzeczną z uniwersalnymi wartościami ludzkimi, gdzie zło jest uznawane za dobro i vice versa.

Takie państwo antykulturowe jest skazane na zagładę.

W Rosji Putina człowiek, który zabił swoją matkę, został ogłoszony bohaterem.

To niejaki Mołodcow, który po pijanemu zabił własną matkę gołymi rękami, łamiąc jej kości. Z obozu karnego udał się na wojnę na Ukrainę, gdzie zginął bezpiecznie (dla otaczających go osób).

Nigdzie wczesniej to się nie zdarzyło, ani w nazistowskich Niemczech, ani w stalinowskim ZSRR.

Zabicie matki w każdej tradycji kulturowej uważane jest za najpoważniejszy, niezatarty grzech i hańbę


image


W kraju pijaków, narkomanów i złodziei, toż to ikona i kwintesencja narodu. W Rosji w zasadzie jak żona nie dostanie wpierdol to tak jak by dostała kwiaty tego dnia

Zabiłeś swoją matkę, a potem poszedłeś zabić sąsiadów dla pieniędzy - jesteś bohaterem.

Zabijaj, gwałć, kradnij - to zachowanie jest w Rosji społecznie akceptowane, za to zostaniesz ogłoszony bohaterem. Najważniejsze, aby nie sympatyzować z ofiarami, nie przeciwstawiać się wojnie i morderstwom. W takim przypadku będziesz renegatem i zdrajcą.

Ech,Czikatiło nie żył po to, żeby żyć. W Rosji Putina też mógłby zostać ogłoszony bohaterem, najważniejsze, że zabił jak najwięcej Ukrainek i Ukraińców.

I po co się tu dziwić. Jego bracia bliźniacy są u władzy w kraju. Policyjny Czikatiło z mopami, wojskowy Czikatiło ze skradzionymi toaletami, Czikatiło-Prygożyn z zakrwawionym młotem. Czikatiło-Miedwiediew z szalonym gniewem, Czikatiło-Putin z mordami i rakietami.

Myślę, że nawet w KRL-D nie mogli ogłosić bohatera, który zabił swoją matkę pod wpływem alkoholu. Tylko ze względów pragmatycznych.

Należy przestrzegać przynajmniej pewnych norm i zakazów kulturowych, inaczej zacznie się bagno, bałagan i chaos.

Państwo Putina, które zniosło elementarne tabu moralne przyjęte w kulturze światowej, nie może być trwałe.

ps.

A jak ojciec jeszcze żyje, to za synalka dostanie samochód. Nową białą Ładę

Husky 1978
O mnie Husky 1978

Polak na emigracji

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka