Husky 1978 Husky 1978
372
BLOG

Psychopata w amoku

Husky 1978 Husky 1978 Polityka Obserwuj notkę 22
Rosyjska nienawiść do Polski bierze się z tego, że Polska oparła się rosyjskim próbom jej rusyfikacji, zniszczenia polskiego języka, polskiej kultury, polskiej dumy. Rosja próbowała wszystkiego, ale Polska została Polską dumną, i zawsze taką będzie

Cóż, jest piątek, więc czego innego możemy się po nim spodziewać.

Kupa śmiechu. Jest zdezorientowany od wczesnego ranka, kiedy poziom wódki jest niski, i zamiast „alkoholicy” użył słowa „humaniści”.


image


Metrowy konus, przeżarty alkoholem ćwierćmózg Miedwiediew rosyjski propagandysta, wiceszef Rady Bezpieczeństwa Rosji zamieścił kolejny,wpis, w którym uderza w prezydenta RP Andrzeja Dudę.

Padły groźby i "obietnica" zemsty.


image


Ten psychol w ostatnich miesiącach wielkrotnie groził Polsce,krajom Europy i USA, ostrzegał przed atakami jądrowymi, wieszczył rychły rozbiór Ukrainy i Polski. Żadne z jego gróźb i "obietnic" nie spełniły się

W najnowszym, dzisiejszym wpisie Miedwiediew zdecydował się na bezpośrednie groźby pod adresem prezydenta Polski Andrzeja Dudy. Propagandysta odniósł się do rozmowy prezydenta z ukraińskimi dziennikarzami. Andrzej Duda cytowany przez ukraińskie media, miał porównać Rosję do "dzikiego zwierzęcia, które pożera ludzi". Według Ukraińskiej Prawdy prezydent RP miał stwierdzić, że takie zwierzę zwykle "należy upolować i zastrzelić", bo jeśli Rosja "pożre" Ukrainę, jej następnymi celami będzie Polska i kraje bałtyckie.

W odpowiedzi Miedwiediew nazwał Dudę "szumowiną". "Kto wierzy w negocjacje z takimi draniami",najwyraźniej zapominając, że jest przedstawicielem najgorszego zbrodniczego reżimu, atakującego niewinnych cywilów.

Dodał, że "nie warto marnować naboju na takie g..., nie precyzując kogo lub co ma na myśli. Jak kontynuował, zwierzęta w XVIII w. przywożono na Plac Czerwony, a na miejscu ćwiartowano. "Ale jesteśmy humanistami. Zemścimy się w inny sposób"


imageMiedwiediew się boi. Być może rok temu został uznany za możliwego spadkobiercę Putina ze względu na jego rozległe koneksje na początku. Ale teraz musi udowodnić swoją lojalność wobec cara, w przeciwnym razie może po prostu wypaść przez okno. Dlatego jego żałosne eseje są pełne nienawiści.Moim zdaniem Miedwiediew jest w tym momencie nieistotny. Założę się, że Prigożyn w niedalekiej przyszłości mocno go uderzy w ramach swojej kampanii mającej na celu odepchnięcie na bok prawdziwych lub teoretycznych rywali.Najśmieszniejsze jest to, że oni jeszcze w głowach nie wrócili z II wojny światowej, mają jeszcze jakąś rekonstrukcję tamtych czasów

Reasumujac:

Rosyjska nienawiść do Polski bierze się z tego, że Polska oparła się rosyjskim próbom jej rusyfikacji, zniszczenia polskiego języka, polskiej kultury, polskiej dumy. Rosja próbowała wszystkiego, ale Polska została Polską dumną, i zawsze taką będzie.

Ponizej Stare wideo, ale fajne. :D Muzyka: Kombinacija -(American Boy).Husky 1978
O mnie Husky 1978

Polak na emigracji

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka