13 obserwujących
27 notek
47k odsłon
  1072   0

Cała prawda o utrudnieniach w PKP! Rozkradania ciąg dalszy

No i znamy prawdę o utrudnieniach PKP!!! Wszystko za sprawą poniższego materiału video i jakże trafnych komentarzy do niego. Obejrzmy najpierw ten film, na którym ukazany jest gigantyczny skład kilkadziesięciu prawie nowych i od miesięcy nieużywanych wagonów IC, BWE itp, a na trasę wyjeżdżają tylko te stare składy. Są one dobrze ukryte, nie używane, a ludzie pytają się, skąd są te utrudnienia na kolei.

 

I oczywiście pozwolę sobie zacytować kilka trafnych komentarzy do tego materiału.

 

użytkownik samcreaty napisał:

Oczywiście POlacy nie wiedzą o co tu chodzi a mianowicie.. Banda POjebańców musi nakraść.. O co dokładniej mi chodzi?TYMI DZIAŁANIAMI JAKIE MIAŁY MIEJSCE OSTASNIO W PKP CHCĄ PRZEKONAĆ POLAKÓW ABY BYLI ZA PRYWATYZACJĄ Pod przykrywką prywatyzacji posprzedawać swoim kolesiom.. koleje, lasy państwowe..itd Dlaczego ponieważ będą mieli kase tzw sponsorów którzy wywalą duże miliony na tą partię w czsie kampani wyborczej nawet gdyby usunięto całkowiicie Pieniądze (subwencje)dla partii

 

użytkownik psikor81

Czy ktoś celowo niszczy PKP aby obniżyć jego wartość rynkową?

 

użytkownik szeliniak555

z tej politycznej demagogii samcreaty...

Wiadomo, że jeśli ktoś kupi Intercity, to będzie to jak z Polmosem Lublin, gdzie ktoś "ZAPOMNIAŁ" że magazyny były pełne spirytusu....

Tak samo sprzedadzą IC, i nagle cały ten tabor pojawi się na torach i wszyscy klasną i krzykną OCH!! Jak dobrze! Jak pięknie! Nowy właściciel i od razu nowa jakość, standardy Europejskie!!

Urban pewnie od dawna o tym pisze w swojej gazecie, a prokuratura jak zwykle z około 5letnim opóźnieniem weźmie się za ten temat.

 

Czy ktoś celowo powoduje te utrudnienia, aby zyskać poparcie społecznie do sprywatyzowania PKP, sprzedaży jej po cenie, która z uwagi na jej "fatalny stan" nie będzie budzić sprzeciwu?

Apelujemy o nagłośnienie tego problemu. Rozsyłajcie to swoim znajomym, wpiszcie to sobie do opisu na GG i do Skype. Ratujmy to, póki nie jest za późno!
Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale