0 obserwujących
41 notek
19k odsłon
  207   0

Po rozmowach ministra z ambasadorem

Szanowny Panie Ministrze,

"tradycyjna przyjaźń polsko-niemiecka" wydaje kolejne owoce z 25 letniego drzewa traktatu o przyjaźni. Czas przywracać zasadę wzajemności w stosunkach bilateralnych z Niemcami i przywrócić tę kardynalną zasadę w zakresie tematycznym ujętym w traktacie polsko-niemieckim z roku 1991. Polska ma czas do piątku do północy z traktatowym terminem wypowiedzenia i wyrażenia woli renegocjacji traktatu. Wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że sytuacja polityczna nie jest prosta, ale wiemy, że nie będzie lepsza. Dzisiaj Niemcy nie są w stanie zagrozić w znaczący sposób ambicjom Polski do wyzwolenia się spod ich kurateli, gdyż mają zbyt dużo gwałtownie narastających innych problemów.
Dzisiejsza zorganizowany krytyka niemieckich polityków w formie ataków propagandowych na Polskę służy głównie ochronie obecnego stanu posiadania, przeczekania gorszego okresu i przygotowania kolejnego okresu ekspansji własnych interesów.
Kolejna, piąta już z kolei szansa będzie za 5 lat. Ten tydzień okaże się sprawdzianem prawdziwych interesów i skuteczności woli politycznej.

Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale