28 obserwujących
403 notki
371k odsłon
227 odsłon

Proste, racjonalne argumenty za aborcją na życzenie

Wykop Skomentuj51

Ciemnota rzeszy polskiego społeczeństwa jest PORAŻAJĄCA!

Dla ciemniaków ciąża to wsadzić, spuścić się i wyjąć bachora, w tym Downa i bezmózgowca. Taka postawa dobitnie też dowodzi o kulturze seksualnej ciemnogrodzian - zwierzęca. Prawaczki najwyraźniej niczego lepszego w pożyciu intymnym od swych samców - prostaków nie doświadczyły.


Tymczasem każda ciąża, nie tylko patologiczna jest dla kobiety ryzykiem uszczerbku na zdrowiu lub utraty życia. Nawet w ciąży z pozoru prawidłowej mogą nagle wywiązać się nieprzewidziane powikłania i zdarzyć się może, że pomoc medyczna przyjdzie za późno. Szczególnie w czasach niekończącej się pandemii, gdy ciężko dostać się nawet do lekarza pierwszego kontaktu.


Młode dziewczyny walczą na ulicach o swoje przyszłe życie, a co najmniej o to, żeby nie bać się żyć w tym ciemnym kraju.

Kobiety mają intuicję. Prawie każda wyczuwa, czy jej organizm podoła w czasie ciąży, czy nie. Lęk, niechęć do ciąży to sygnał docierający do podświadomości od somatyki, że coś jest nie tak.

Kobiety mają rozum. Prawie każda wie, czy da radę zapewnić potomkowi byt, czy będzie na siłach wychować, czy też nie.

Dla prawackiego ciemnogrodu, gdy nie będzie w stanie zapewnić bytu i wychowania - wrzucić do okna życia. Jak kartofle do wora. Widzimy jaki stosunek ma ciemnogród do istot żywych - przedmiotowy. Odziera człowieka od urodzenia z podmiotowości.


Każda kobieta jest z przyrodzenia wolną, autonomiczną jednostką obdarzoną wolną wolą i Bóg dał jej prawo decydowania czy użyczy swojego organizmu innemu człowiekowi dla uformowania się, czy o dobro, którym została obdarzona przez Boga (organizm) zadba inaczej.

Tak jak Bogu nie zależy na embrionach (30% zapłodnionych jaj nie zagnieżdża się w macicach i po prostu wypada), tak i kobiecie Bóg pozwolił nie przejmować się zlepkiem komórek.


Tymczasem szatan chce działać wbrew woli Boga. Zniewolić kobietę i rządzić światem, mieszać w boskim, naturalnym porządku. Szatan zawsze ukrywa swe oblicze za maską troski o człowieka, pompatyczno-wzniosłych, acz beztreściwych ideałów.

"Ochrona życia". Nic w tej treści nie kryje się. Zmuszanie do życia nie jest jego ochroną! Szatan rzekomo chroniąc życie tak czy inaczej doprowadza do śmierci fizycznej (dziecko z wadami a często kobietę), lub do ruiny psychiki zniewolonych, a zatem do śmierci psychicznej. Pamiętajmy, że Downy to nie tylko skośne oczy, ale szereg wad ustrojowych powodujących cierpienie i rzadko który dożywa do wieku dorosłego.


Jak rozpoznać szatana?

Po oderwaniu od rzeczywistości, urojeniach i braku umiejętności logicznego rozumowania.

Tak, szatan to zniekształcony umysł. Karykatura względem prawidłowo ukształtowanego na wzór i podobieństwo Boga.

"Czerwona zaraza zaprowadza cywilizację śmierci" - urojenie prześladowcze.

"Lempart dzieci nie lubi" - czytanie w cudzych myślach. Chory zawsze wie więcej o Tobie, niż Ty sam o sobie.

"Lempart chce karierę polityczną zrobić" - jak wyżej.

"Baby chcą się pieprzyć i skrobać" - Jak wyżej. Szatan zawsze wie co Ty chcesz, mimo iż Ty sam tego nie wiesz.

No i szatan ma tak ciasny mózg, że nie sposób by zmieścił w nim wiedzą naukową, która jest podstawą dalszego przetwarzania danych, wyciągania wniosków i zrozumienia drugiego człowieka.

Szatan nie rozumie człowieka, więc jest wrogi do niego. Wściekłą wrogość skrywa pod maską rzekomej troski o życie człowieka.


Nie pozwólmy, by życiem zdrowych psychicznie ludzi rządzili niezdiagnozowani i nieleczeni schizofrenicy, paranoicy i insi psychotycy.

BRAWO  DZIEWCZYNY  WALCZĄCE!

JESTEŚCIE  CUDOWNE!


Wykop Skomentuj51
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo