7 obserwujących
52 notki
136k odsłon
  1847   0

Wywiad: Jak badano GMO? Szokująca prawda. (Uwaga! TVN).

 Szokujący wywiad (Uwaga TVN) z prof. byłym ekspertem rządu francuskiego o GMO. O tym, że GMO jest dopuszczane po bardzo krótkim czasie badań. O tym, czy jest przyczyną bezpłodności?

Koniecznie przeczytajcie! I pamiętajcie, że tylko PiS i SLD głosowały przeciw GMO. A PSL wg. depesz Wikileaks obiecało rządowi amerykańskiemu ciche wprowadzeni GMO do Polski. PO jako koalicjant głosował też za GMO.

Oficjalnie mówi się, że nie istnieją badania stwierdzające szkodliwość GMO. Naprawdę? Ten wywiad ukazuje szokującą prawdę. Dzięki reportorem Uwagi TVN. Co ciekawe TVN24 nic nie mówi o GMO, jedynie "Uwaga" zajmuje się tematem głęboko, jako jedyny mainstreamowy program w polskiej telewizji

Wybrane fragmenty:

O DOPUSZCZANIU GMO PO SZOKUJĄCEJ LICZBIE TYLKO 3 MIESIĘCY TESTÓW: "Nie mam wątpliwości, że za 50 lat nikt nie uwierzy, że w XXI wieku nie potrafiliśmy zrobić testów podając GMO szczurom laboratoryjnym dłużej niż 3 miesiące. I że w tym samym czasie dało się przekonać 450 milionów mieszkańców Europy, że jest to bezpieczne dla niemowląt, dla osób starszych, dla pacjentów szpitali, dla mężczyzn i kobiet. Po prostu, nikt w to nie uwierzy, że byliśmy przekonani o nieszkodliwości czegoś, czego nie przetestowaliśmy" (...) "Gdy zapytałem francuskie Ministerstwo Rolnictwa i Środowiska o wyniki badań GMO -  okazało się, ze testów takich nie ma lub trwały one niezwykle krótko -  28 dni. Pierwsza modyfikowana genetycznie kukurydza, zawierająca pestycyd -  kukurydza BT-176, była testowana na czterech krowach przez 14 dni. Jedna z tych krów zdechła już po pierwszym tygodniu karmienia GMO. I co wtedy robią eksperci? Usuwają tę martwą krowę z eksperymentu! I dalej kontynuują badania tylko już na trzech krowach. Żeby uzyskać tę informację musiałem uzyskać wyrok sądowy Sądu Najwyższego Francji. Zobaczywszy sposób przeprowadzenia badań -  powiedziałem -  to jest niepoważne!"

O ŚRODKU ROUNDUPIE, KTÓRY JEST UŻYWANY POWSZECHNIE (prawie w 100%) W UPRAWACH GMO: "firma Monsanto nie chce ujawnić wyników badań krwi szczurów laboratoryjnych karmionych GMO zawierającym Roundup.  Gdy w końcu administracja rządowa wymusiła ujawnienie tych wyników, okazało się z kolei, że wykryto objawy toksyczności GMO w wątrobie i nerkach badanych zwierząt. I wtedy nasze badania wykazały także skutki uboczne -  takie jak -  intoksykacja pozostałościami Roundapu w komórkach." (...) "Test GMO był wykonywany w okresie jedynie trzech miesięcy. Jest to okres zbyt krótki, by stwierdzić skutki w postaci chorób przewlekłych, takich jak nowotwory, choroby neurologiczne, czy hormonalne -  w trzy miesiące one się nie rozwiną. Po wykonaniu nawet takich skróconych badań znaleziono objawy toksyczności w wątrobie i nerkach, -  ale oni nie powiedzieli nawet tego."

JAKI WPŁYW MA ROUNDUP NA ZDROWIE? "Mieliśmy do tej pory cztery prace badawcze dotyczące Roundapu. Opublikowaliśmy też nasze wyniki w kilku międzynarodowych czasopismach naukowych. W badaniach okazało się, że Roundaup w bardzo małym stężeniu  -  takim, w jakim on występuje w GMO, a nawet 800 razy mniejszym, jest w stanie zabijać komórki człowieka w krótkim czasie -  2-3 dni. W jeszcze mniejszym stężeniu Roundup zaburzał system hormonalny -  blokując wydzielanie hormonów płciowych w komórkach, jak też samo działanie tych hormonów w komórkach. Co bardzo ważne -  hormony te mają kluczowe znaczenie dla płodu ludzkiego -  bez nich niemożliwe jest ukształtowanie narządów płciowych noworodka i zdrowych kości. W zeszłym roku zajęliśmy się z kolei rodziną z trójka małych chłopców, z których dwóch urodziło się bez odbytu i bez normalnie rozwiniętych narządów płciowych -  bez wyraźnych cech jednej lub drugiej płci. Okazało się, że ich ojciec stosował w gospodarstwie rolnym aż 1,3 tony środków ochrony roślin na rok, z tego 300 kg glifosatu." (...) "Okazało się, że nawet bardzo rozcieńczony Roundup zabija te komórki. Zabija je przy tym bardzo szybko. Oznacza to, że Roundup równie skutecznie może zabijać komórki człowieka, jak zabija on chwasty."

GMO A BEZPŁODNOŚĆ? "już na pierwszych opakowaniach GMO były napisy -  trzymać z dala od żywności i od paszy dla zwierząt. Następnie napis ten zniknął i wymyślono, że Roundupem będą polewane rośliny jadalne, kukurydza i soja. Doprowadzono obecnie do tego, że soja i kukurydza GMO to gąbki nasączone Roundupem. Logicznym tego skutkiem są zmiany w płodności i reprodukcji. Problemem jest tu fakt, że w USA nie znakuje się żywności i pasz GMO, co oznacza, że farmer nie wie, co podaje zwierzętom, nikt do końca nie wie, na co i z jakiego powodu ktoś choruje. W przypadku epidemii wirusowej chorobę widać natychmiast. Jeżeli rozwój choroby trwa miesiące i lata, bez oznakowania produktów nie można dostrzec przyczyn choroby.

Przeczytajcie całość! Z prof. E. G. Seralinim rozmawia Marek Kryda i Grzegorz Kuczek, Uwaga! TVN

http://ekobuddyzm.pl/2011/08/prof-seralini-odslania-szokujaca-prawde-na-temat-gmo/comment-page-1/#comment-3946

Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Technologie