Książki i publicystyka.
Jestem Polakiem, więc mam obowiązki polskie.
3 obserwujących
103 notki
45k odsłon
  24   0

Historyczne tematy tabu cz. 2

Artur Kozieł - własne zdjęcia
Artur Kozieł - własne zdjęcia
Zapowiedź recenzji książki autorstwa Pana Ireneusza T. Lisiaka pt.: "Zakłamany Holokaust". Wyd. Capitalbook.

Drodzy Przyjaciele.

Prezentuję wam dziś ostatnią książkę autorstwa Pana Ireneusza T. Lisiaka pt.: "Zakłamany Holokaust". Wyd. Capitalbook.

O czym jest książka?

Można by rzecz o temacie, który ostatnio jest pokazywany na moich mediach społecznościowych, mianowicie: Holokaust i jego zakłamanie.

O Autorze.

Autora tej książki nie będę już opisywał, gdyż robiłem to we wcześniejszych postach, ale napiszę tylko tyle, że jeśli książkę rekomendują Panowie Leszek Żebrowski i Stanisław Michalkiewicz, to książka musi być dobra. Rzecz jasna każdy z was powinien wyciągnąć własne wnioski.

Podsumowanie

Moi Drodzy. Kiedy puściłem pierwszą zapowiedź pierwszej książki Pana Lisiaka, to pojawiły się opinie, że autor nie jest historykiem oraz, że jest antysemitą. Kochani. Przy takiej tematyce ważna jest dobrze wykonana kwerenda w archiwach, a nie formalne wykształcenie. Tj. Napisałem w zapowiedzi pierwszej książki Pana Lisiaka: "Cieszę się, że w ogóle podjął się tego tematu tabu" nie tylko w naszej historii, ale i światowej. Rzeczą jasną jest, że więcej wam o książce napiszę, jak ją przeczytam.

Kochani. Pozdrawiam was ciepło i serdecznie. Życzę wam miłej nocy.

#bookstagram #bookstagrampl #książka #książki #book #books #booklover #bookstagrammer #bookphotography #polishboy #polish #mylife #polska #bookaholic #bookstagrampolska #bookworm #bookpolish #polscypisarze #polskaksiążka #historia #history #domowabiblioteczka #przezjednoem #polskibookstagram #patriotyzm #polskość #historiapolski #prawicowyinstagram #holokaust #żydzi

Moje społecznościówki:

https://www.instagram.com/artur90268/

https://linktr.ee/artkoz

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale