Książki i publicystyka.
Jestem Polakiem, więc mam obowiązki polskie.
3 obserwujących
103 notki
45k odsłon
  24   0

O antysystemowcach

O ludziach antysystemu.

Drodzy Przyjaciele.

Wstęp.

Dziś napiszę, co myślę o antysystemowcach i Polakach.

Osobiście mam już dosyć słuchania o pandemii, WHO, rządzie światowym itd. Organizacji, które aspirują do tego miana jest kilka na tym świecie. Tak samo mam dość słuchania @medianarodowe

Nt. Jak to PiS zaprzedał Polskę. Należy więc postawić następujące pytanie:

Czego mi brakuje u antysystemowców?

Codziennej, systematycznej, sumiennej pracy nad sobą indywidualnie, ale przede wszystkim nad narodem. Żeby ten problem zobrazować posłużę się następującym pytaniem:

Co przeciętny Polak wie np. O Ś. P. Romanie Dmowskim? Prócz tego, że przez media głównego nurtu nazwany jest antysemitą, to absolutnie nic. Takich tematów w polskiej historii jest oczywiście o wiele, wiele więcej.

Z drugiej strony mamy ogłupiony polski naród, który w moim odczuciu wciąż czeka na "wybawcę na białym koniu", który niczym wróżka za pomocą pstryknięcia\różdżki odmieni ich los. Zamiast przestać narzekać i wziąć losy własnego kraju we własne ręce. Nikt nic za nas tego nie zrobi.

Kolejnym zarzutem jaki postawię antysystemowcom są tzw. Clickbaity, czyli tytuły programów itd., który ma przyciągnąć, zachęcić użytkownika do zajrzenia\posłuchania materiału. Brakuje mi merytorycznej dyskusji np. Na temat dlaczego PIS wycofuje się z własnych reform np. W sądownictwie. Jakie są tego przyczyny? Itd. Po ustaleniu przyczyn powinna być analiza pozycji Polski w UE oraz jeśli uznamy, że nam się nie opłaca to powinny te media zaprezentować jak Polska może wyjść z UE itd. Rozumiecie? Brakuje merytorycznej dyskusji na dany temat oraz pokazania Polakom wyjść z obecnej sytuacji.

Podsumowanie.

Póki antysystemowcy będą zajmować tym np., że WHO chce mieć kontrolę nad całym światem itd., zamiast pokazać w tym przypadku jak Polska może opuścić WHO? Tyle.

#bookstagram #bookstagrampl #książka #książki #book #books #booklover #bookstagrammer #bookphotography #polishboy #polish #mylife #polska #bookaholic #bookstagrampolska #bookworm #bookpolish #polscypisarze #polskaksiążka #historia #history #domowabiblioteczka #przezjednoem #polskibookstagram #patriotyzm #polskość #historiapolski #prawicowyinstagram #polacy #antysystemowcy

Moje społecznościówki:

https://www.instagram.com/artur90268/

https://linktr.ee/artkoz

Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale