z góry i pod górę
Piszę także na: http://przysposobienie.blogspot.com
31 obserwujących
830 notek
837k odsłon
4604 odsłony

Gdzie nie może wejść Robert Biedroń?

Wykop Skomentuj143

Europoseł (reprezentujący Polskę) pan Robert Biedroń raczył wyżalić się przed szanownym gremium europejskich parlamentarzystów, że:

W Polsce są setki miejsc, do których nie może on (Robert Biedroń - osoba, człowiek) wejść.

Nie wiem na jakiej podstawie pan europoseł ma takie przekonanie ale nigdzie, powtarzam: nigdzie... Nawet w Krakowie...  Nie napotkałem lokalu z tabliczką informująca o tym, że nie ma tam wstępu Robert Biedroń.

Coraz częściej natomiast napotykam na lokale w których bezwzględnie zakazuje się palenia tytoniu i używania e-papierosów. Ale chyba nie o to panu Robertowi chodziło. On chyba nie jest nałogowym palaczem, który 5 minut bez dymu nie wytrzyma.

Są też często tabliczki informujące o zakazie wprowadzenia psów... Ale pan Biedroń przecież nie zalicza się do grona tych sympatycznych czworonogów.

Może zatem panu europosłowi przeszkadzają tabliczki zakazujące wstępu z lodami lub inną przynoszoną z zewnątrz żywnością lub napojami?

Naprawdę nie wiem o co panu Biedroniowi chodziło.

Bo przecież nie o orientację seksualną. Tej przecież nikt nie sprawdza na wejściu i nie ma takich zakazów...

Nie ma, bo nie ma potrzeby umieszczania na drzwiach informacji, że demonstrowanie publiczne preferencji seksualnych (jakichkolwiek) nie jest właściwym zachowaniem. To jest po prostu normą.

Wykop Skomentuj143
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka