z góry i pod górę
Piszę także na: http://przysposobienie.blogspot.com
33 obserwujących
879 notek
895k odsłon
1370 odsłon

Program Celebryta+ podzieli jego beneficjentów

Wykop Skomentuj36

Bloger Alpejski straszy wizją bezczelnego przekupstwa jakiego miał dopuścić się rząd PiS oferując dotacje dla części podmiotów funkcjonujących w tzw branży rozrywkowej (zwanej też czasem artystyczną).

Rzeczywiście jest to straszna wizja... Za nasze ciężko wypracowane przez większych lub mniejszych ciułaczy pieniądze pisowski rząd chce sobie kupić przychylność celebrytów i innych lekkoduchów. I nikt już chyba nie chce pamiętać, że znaczna część tego środowiska tak naprawdę od dawna funkcjonuje wyłącznie dzięki bezpośrednim dotacjom lub innym zapomogom na prowadzoną przez nich działalność.

Padła kwota 400 mln i zapaliła się czerwona lampka.

Ale w tym momencie chciałbym uspokoić wszelkich zatroskanych o "niezależność" artystów zagrożoną pisowskim przekupstwem.

Dzięki tym pieniądzom artyści und celebryci będą jeszcze bardziej niezależni. Tylko podzielą się na tych co to wzięli, wzięli bo musieli choć nie chcieli oraz takich co nic nie dostali a też by skorzystali.

Tak... A artysta znany pod imieniem Kazik już dał wyraz swemu rozgoryczeniu. Rzekł: Niech inni biorą ja od tych... nie chcę.

Cóż ma chłopisko do tego prawo, zwłaszcza, że z plotek wynika, że nie było go na liście wspartych.


Czekam na opinię Agaty Młynarskiej jak to wspierani przez pisowski rząd przekupni artyści nagle zaczną okupować celebryckie knajpy a pieniądze z dotacji przepiją, przećpają lub wydadzą na inne zbytki. Aż strach pomyśleć co się latem będzie działo na plaży w Juracie.

Wykop Skomentuj36
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka