z góry i pod górę
Piszę także na: http://przysposobienie.blogspot.com
39 obserwujących
1084 notki
1140k odsłon
  1045   1

Czy dwóch ojców może wystąpić o świadczenie z programu Rodzina 500 Plus?

Ponieważ osoba blogująca o nicku Madonna rozpoczęła produkcję na S24 blogonoweli o tym jak to dwóch postępowych und homoseksualnych tatów dochowało się zdrowego potomka postanowiłem i ja dorzucić jakiś pomysł do tej produkcji.

A mianowicie bardzo zainteresował by mnie odcinek o tym jak to dwóch postępowych und homoseksualnych tatów występuje do GOPSu o wypłatę świadczenia wychowawczego z programu Rodzina 500 Plus.

Jeżeli ktoś myśli, że takie coś jest u nas niemożliwe lub nieprawdopodobne to się myli. Ależ jest to możliwe.

Otóż osoby postępowe und homoseksualne w naszym kraju są tak prześladowane przez opresyjny system, że we wniosku o wypłatę świadczenia wychowawczego 500 Plus nie ma ani jednego pytania o postępowość und orientację seksualną składającego. A wnioskować może tak samo (na równych prawach) ojciec jak i matka. Może nawet nieżonaty ojciec lub niezamężna matka... Papierek od księdza nie jest wymagany. 

Trzeba być tylko zdolnym do czynności prawnych opiekunem dziecka. Dziecka, które nie ukończyło jeszcze 18 lat.

Tak wiec przynajmniej teoretycznie tata żyjący w związku z innym panem może starać się o wypłatę wspomnianego świadczenia. Podobnie mama żyjąca w związku z inna panią. Taki w tym kraju zamordyzm, że jeszcze im dzieci nie odbierają.

Muszą tylko w takim związku ustalić, że wniosek składa tylko jeden z "partnerów"... Ten, który ma papiery na dziecko/dzieci.

Bo dwóch na raz nie może... Ale to bez względu na orientację. 

Tylko Madonna raczej o tym nie napisze bo to by stało w sprzeczności z jej narracją i zleconym zadaniem. A nie tego wymaga od Madonny zleceniodawca. 

Lubię to! Skomentuj65 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo