z góry i pod górę
Piszę także na: http://przysposobienie.blogspot.com
39 obserwujących
1105 notek
1162k odsłony
  624   2

Władimir Putin jest jak połączenie Hitlera ze Stalinem

Hitler chciał atakami lotniczymi i rakietowymi zmusić Wielką Brytanię do wycofania się z wojny. Chciał w ten sposób doprowadzić do zaakceptowania niemieckiego panowania nad Europą.

Ale hitlerowskie plany nie złamały Brytyjczyków... Nie złamały między innymi dzięki wsparciu Stanów Zjednoczonych i reszty wolnego świata. Także dzięki polskim lotnikom, którzy tak dzielnie bronili brytyjskiego nieba.

Wcześniej w latach 1932-33 Stalin chciał głodem wyniszczyć ludność Ukrainy tak by stała się uległą masą niewolników. Niewolników niezdolnych do marzeń w wolności i własnym niepodległym państwie. Nikt dokładnie nie wie ile ofiar pochłonęła ta próba zagłodzenia Ukrainy ale ducha wolności w ludziach tam żyjących nie udało się Stalinowi złamać. 

Dziś rosyjski przywódca chce stosować wobec Ukrainy metody takie jak Hitler i Stalin. Rakietami zniszczyć infrastrukturę, a głodem i chłodem złamać w Ukraińcach ducha oporu. Tak... Władimir Putin w swych metodach jest potworem, którego można porównywać do podobnych mu tyranów... Do Józefa Stalina i Adolfa Hitlera.

Ale można mieć też nadzieję, że i ten potwór skończy jak jego przednicy. 

Otoczony w podziemnym bunkrze jak Hitler, będzie się wił w konwulsjach jak umierający Stalin. 

Lubię to! Skomentuj39 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka