INICJATYWA DEMOKRACJI KULISTEJ
TYLKO WOLA CAŁEGO NARODU MOŻE W JEDNYM AKCIE ZLIKWIDOWAĆ WSZELKIE WYMUSZONE UMOWY I PRZEJĄĆ KONTROLĘ W POLSCE. POTRZEBUJEMY WIĘKSZOŚCI POLAKÓW I TYLKO POLAKÓW!
12 obserwujących
189 notek
181k odsłon
317 odsłon

Czy trzeba Millera i Kwaśniewskiego postawić pod ścianę?

Wykop Skomentuj

Kooperacje CIA z lokalnymi agentami w Europie.

Amnesty International to pozarządowa organizacja, zorganizowana na potrzeby CIA.  CIA posługuje się nią chętnie do dzisiaj, gdyż w imię praworządności może łatwo uzyskać konieczne preteksty do wojny, czy interwencji pokojowej, tak potrzebnej kompleksowi militarnemu USA, a w ostateczności - rezerwie federalnej USA, FED do zamiany wydrukowanych papierków, w rzeczywiste dobra materialne..

W przypadku tortur CIA,  Amnesty International atakując m. in. polskich polityków, ma rację. Trzeba jednak wspomnieć, że głównych sprawców: Busha Małego (Juniora) i jego współpracowników należy postawić pod ścianę w pierwszej kolejności . Napisałem o tym już 9 lat temu, 10.12.2005 roku w artykule "Zbrodnie USA":

"Ile ludzi trzeba zabić, żeby zasłużyć na tytuł masowego mordercy i przestępcy wojennego? Sto tysięcy? To jest myślę, więcej niż potrzeba. Dlatego sprawiedliwe jest, jeśli Bush i Blair zostaną postawieni przed Międzynarodowym Trybunałem Karnym. Ale Bush był sprytniejszy. On od początku nie uznawał Międzynarodowego Trybunału Karnego.

Dla przypadku, w którym jakiś amerykański żołnierz lub polityk znalazłby się na ławie oskarżenia Bush zagroził posłać w akcję wyzwalającą swoje oddziały komandosów- Marines. Ale Tony Blair uznał sąd karny i stoi dla takiego procesu do dyspozycji. My możemy sądowi karnemu podać jego adres dla przypadku, że on będzie tym zainteresowany. Ten adres to Number 10, Downing Street, London.

Śmierć nie gra w tym kontekście żadnej roli. Dla Busha i Blaira śmierć  innych to betka. Do wybuchu powstania straciło życie przez amerykańskie bomby i rakiety przynajmniej 100 000 Irakijczyków. Ci ludzie są bez znaczenia. Ich śmierć nie istnieje. Oni są pustym znakiem. Ich zgony nie są nawet meldowane. "Trupów nie liczymy" powiedział amerykański generał Tommy Franks."

Rządy Unii Europejskiej, które współdziałały z USA w ramach programu CIA "Wojny przeciwko terrorowi" w tajnych więzieniach tortur, nielegalnych praktykach przesłuchiwania i torturach, muszą wreszcie postawić odpowiedzialnych za współpracę przed sądem. Tego zażądała 20 stycznia  Amnesty International w konferencji prezentując nowe opracowanie

Breaking the conspiracy of silence: USA’s European ‘partners in crime’ must act after Senate torture report

Opracowanie AI dostarcza dodatkowe szczegóły do opublikowanego raportu senatu USA w kontekście już opublikowanych informacji dotyczących tajnych więzień na Litwie, w Polsce, i w Rumunii.

Dalsze państwa jak Niemcy, była jugosłowiańska republika Macedonia, a także Wielka Brytania pomagały CIA w jej nielegalnych operacjach i również otrzymały miliony dolarów od CIA.

Jak dotychczas rządy państw oskarżanych o współudział w brutalnych przestępstwach przeciwko człowieczeństwu, nie wykazują gotowości do sprawdzania powyższych zarzutów i zarządzania wnikliwych śledztw.

Były  premier Leszek Miller twierdząc, że to nie polscy urzędnicy torturowali, demaskuje swoje przekonania na praworządność na arenie międzynarodowej. Kłamstwa byłego prezydenta Kwaśniewskiego wypunktowane przez AI, pokazują niebezpieczną możliwość, że CIA mając haki na polskiego prezydenta, mogła go zmusić do zdrady tajemnic państwowych.  Czy trzeba Leszka Millera i  Aleksandra Kwaśniewskiego postawić pod ścianę?

Apeluję o pełne przetłumaczenie opracowania Amnesty International. Dlaczego ma to robić mało zainteresowany sprawą bloger, do tego za darmo? To zadanie dla opłacanych przez organy państwowe tłumaczy. Tak jak i tłumaczenie opublikowanego wyciągu z 6000 stron raportu amerykańskiego senatu "O torturach CIA".

Niemcy już go przetłumaczyły i 16 stycznia br opublikowały.

A może znajdzie się ktoś w Centrum im. Adama Smitha, albo w rozrzuconych po całej Polsce komórkach wywiadu Sorosa "Krytyka Polityczna"?


Linki powiązane

Tortury CIA, każdy z nich wiedział, Kaczyński też!

Kwaśniewski: torturowanie przez CIA w Polsce legalne, obrazki.


Podpisz

AKT WOLI NARODU

http://www.petycjeonline.com/akt

Akt Woli Narodu jest już na Twitterze:

https://twitter.com/aktwolinarodu

 


Uwaga.

1. Komentowanie przez wyznawców  wiary Mojżeszowej, jest możliwe, ale po przeprosinach, za pośmiertne oplucie wszystkich Polaków przez M. Reich-Ranickiego,- (niedawno  państwowa telewizja niemiecka wyświetliła jego obelgi.)

2. Komentarze bez polskich znaków są usuwane.  


Skuteczne usunięcie przeszkadzających w czytaniu migawek Salon.tv

umożliwia rozszerzenie adblock plus i wprowadzenie do niego własnego filtra "x-link.pl"

Dalszą wygodną metodą bezstresowego czytania, w przeglądarce Firefox jest wyłączenie scriptów Java: umieszczamy przy pomocy rozszerzenia Classic Theme Restorer addon QuickJava na dolnej listewce i zależnie od zapotrzebowania włączamy lub wyłączamy JavaScript przez kliknięcie myszką  (JS)

Skuteczna metoda przeciwko łamaniu strony:

Co do kwestii komercyjnego łamania stron salonu24.pl na części przez zewnętrzny script: długie treści trzeba wstawiać do tabeli '1x1 border 0 (lub border 1, poczekać aż serwer odświeży stronę i wycofa script do stronicowania)

 

 

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale