INICJATYWA DEMOKRACJI KULISTEJ
TYLKO WOLA CAŁEGO NARODU MOŻE W JEDNYM AKCIE ZLIKWIDOWAĆ WSZELKIE WYMUSZONE UMOWY I PRZEJĄĆ KONTROLĘ W POLSCE. POTRZEBUJEMY WIĘKSZOŚCI POLAKÓW I TYLKO POLAKÓW!
12 obserwujących
196 notek
197k odsłon
  168   0

Facebook wysysa dane cz. 4

K.P.
K.P.

Wnioski i zdarzenia związane z blokadą konta @AktWoliNarodu (AWN) na Twitterze. 4 maja 2017 roku na 3 dni przed wyborami we Francji Twitter zakomunikował, że konto AWN zostało odwieszone.Użytkownik AWN, świeżo wpuszczony na Twittera, zrobił Tweeta w języku francuskim. Był to pierwszy Tweet AWN w tym języku, tym bardziej cieszyło jego powodzenie. W Tweecie AWN zapytał Macrona: "Gdzie są Twoje miliony Emmanuel Macron?"


Bezpośredniej przyczyny blokady konta AWN przez zarząd Twittera oficjalnie nie ma. Konto Akt Woli Narodu było zablokowane od 16 listopada 2016 do 4 maja 2017 roku. Ponieważ blokada była równoczesna na Facebooku (FB) i Twitterze (TT) to istnieją 2 możliwości:


1.  Konta AWN na FB i TT służyły do testowania przez FB nowej automatycznej cenzury FB na Chiny zaprogramowanej na zlecenie rządu Chin, patrz cz. 3. Według tej informacji jednoczesne blokady obydwu kont AWN na FB i TT wyszły z inicjatywy Facebooka.


2.  Blokada wyszła od zarządu Twittera.


Jeżeli blokada wyszła od TT to komentarz AWN z listopada 2016 roku zapisany w statystyce, jako "Top Tweet miesiąca" jest bezpośrednią przyczyną zamknięcia konta 16 listopada 2016 roku.


W tym Tweecie stoi, że Amerykanie dowiedzieli się o oprogramowaniu fałszującym rzeczywisty skład spalin w motorach VW-Diesel przy pomocy tajnych służb niemieckich pracujących na zlecenie NSA. Służby te zamiast ochraniać gospodarkę niemiecką, szpiegowały podmioty i firmy na rzecz Amerykanów, według zleceń z czarnej listy, tzw. listy selektorów.Za wykrycie elektronicznych oszustw przy testowaniu składu spalin w motorach Diesla, Niemcy z VW już wypłacili klientom z USA 25 miliardów Euro odszkodowań! Taka jest cena, gdy tajne służby pracują jak konie trojańskie przeciwko nominalnie własnemu państwu, własnym firmom, własnym obywatelom.


Jeżeli Top Tweet listopada 2016 roku spowodował zamknięcie konta AWN, to Top Tweet grudnia 2016 roku już po zawieszeniu konta spowodował wyczyszczenie wszystkich śladów Tweetów Aktu Woli Narodu z miejsc publicznych na Twitterze.


W tamtym Tweecie stało: Najwyższy sąd niemiecki- Trybunał Konstytucyjny uznał, że zlecenie US-wywiadu NSA do szpiegowania niemieckich firm, ich zarządów i polityków przy pomocy służb niemieckich  ma pierwszeństwo  przed kontrolnymi uprawnieniami Bundestagu. W skrócie:  lista "selektorów"  ze zlecenia NSA wyszpiegowania przez niemiecki wywiad BND na rzecz Amerykanów obiektów i osób w Niemczech, ma prawo być dla komisji Bundestagu do kontroli służb specjalnych utajniona. Swoim wyrokiem Niemiecki Trybunał Konstytucyjny wykazał, że nie jest neutralnym i że Bundestag w Niemczech w hierarchii władzy nie stoi na pierwszym miejscu.


AWN ćwierknął (tweet, ang. -ćwierkanie), że jest to oburzające, by specjalna komisja Bundestagu do kontroli wywiadu nie miała władzy nad wywiadem BND. A jeszcze bardziej niezrozumiałe jest, że Niemiecki Trybunał Konstytucyjny odrzucił pozew Bundestagu i orzekł, że to jest w porządku! Znaczy w hierarchii władzy, niemiecki Bundestag złożony z przedstawicieli Narodu, wybranych po części nawet bezpośrednio, nie ma funkcji zwierzchnich i musi się ustawić w kolejce na 5 miejscu, po amerykańskiej CIA, Trybunale Konstytucyjnym, rządem dr Angeli Merkel i wywiadem niemieckim!


AWN dodał również, że jakoby samodzielnie wykryta przez amerykańskie ministerstwo ochrony przyrody (United States Environmental Protection Agency - EPA) manipulacja stężenia spalin w samochodach Volkswagena ma związek z działalnością BND na korzyść USA, a przeciwko niemieckiemu koncernowi. AWN napisał w zdroworozsądkowej ocenie, nie mając żadnego kontaktu z koncernem VW, że jest to zdrada narodowych interesów niemieckich przez niemieckie służby, które powinny ich bronić, gdyż w tych celach są utrzymywane z pieniędzy niemieckich podatników, a nie z podatków amerykańskich.

 

Z punktu widzenia AWN, szkody związane z blokadami na FB i TT były znaczne tylko na Twitterze. Na FB szkód nie było, nie ma i nie będzie, gdyż administratorzy FB od samego początku trzymają konto AWN pod kloszem - patrz cz. 3.


Natomiast na TT liczba stałych obserwatorów konta AKT WOLI NARODU po 6 miesięcznej przerwie spadła z prawie 2000 do około 1100.


Największą szkodą było wyczyszczenie komentarzy AWN z wszystkich miejsc publicznych na TT.

AWN pisał Tweety w językach: japońskim, angielskim, polskim i niemieckim. Wprawdzie do prywatnego użytku TT umożliwił odtworzyć teksty Tweetów bez zdjęć, ale po odwieszeniu konta, Twitter nie przywrócił ich widzialności na forach.

Pod hashem #Jedwabne było 236 komentarzy AWN. One wszystkie znikły. Dotyczyły:

- Żydowskiego kłamcy, syjonisty, udającego historyka, antypolaka, Jana Tomasza Grossa.

- Fałszywych zobowiązań i wyłudzenia poparcia w wyborach przez kandydata na Prezydenta dr Andrzeja Dudę.

- Utajnionych wyników wstrzymanej ekshumacji w Jedwabnem.


Publikacja w image  w strzałkę! 
Czytaj dalej przez puknięcie w linka.
Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Technologie