99 obserwujących
708 notek
632k odsłony
423 odsłony

Palec Lichockiej pokazuje dobitnie jak zacofany jest PIS ...

Wykop Skomentuj17

Tak, tak. To nie pomyłka. Tak jak w tytule napisałem tak i myślę.

A nawet gorzej myślę.Myślę że  PIS to nie tylko partia zacofana ale to partia bez przyszłości. Buractwo do potęgi entej.  Nigdy z tej partii nie powstanie partia prawdziwie europejska...

Zaraz obskoczą mnie trolle pisowskie i wyleje się tu pisowskie szambo na moją głowę więc muszę uzasadnić swoje twierdzenie.

Trudno będzie ale spróbuję ...

Prawie wszyscy wiedzą co się w sejmie z palcem pani poseł Lichockiej stało. Prawie wszyscy też wiedzą co było po tym geście. A że nie wszyscy wiedzą, to opiszę to w kilku zdaniach:

Po głosowaniu pani poseł Lichocka potarła środkowym palcem dwa razy pod swoim okiem by następnie ten palec środkowy skierować w kierunku ław poselskich partii europejskich ( Tak . Może wielu z czytających się zdziwi że w Polskim sejmie mamy europejskie partie a nie tylko Polskie ... Tak mamy!  !!!  Mamy też partie jawnie pro rosyjskie ...  )

W prostych słowach :  Pani poseł Joanna Lichocka pokazała fakiego partiom europejskim i prorosyjskim.

I nie byłoby w tym nic demoralizującego gdyby nie to co się potem stało ...

Chwilę po tym jak Joaśka ( pani poseł Lichocka ) pokazała fakiego przyszedł do niej uśmiechnięty radośnie kandydat PIS na prezydenta Andrzej Duda. Wpadli sobie w ramiona klepiąc się po plecach ! Joaśka pytała : "Andrzej, było widać, było widać jak pokazywałam fakiego ????

- Tak Aśka było widać zajebiścię. Odpowiedział pisowski kandydat na prezydenta.

Uściskali się jeszcze mocniej. I jeszcze bardziej na ich twarzach rozbłysnął uśmiech, wręcz eksplodował !

Na drugi dzień po tych zajściach w sejmie został zapytany o te obsceniczne gesty poseł Lichockiej sam prezes Kaczyński .

Odparł krótko : " Nie mam szacunku dla opozycji zasiadającej w sejmie, nie widzę problemu w pokazywaniu środkowym palcem co myślimy o nich . Co myślimy o setkach miliardów wyprowadzonych z Polski w latach w których rządzili .  O setkach miliardów bezpowrotnie skradzionych z Polskiego budżetu które mogły trafić do szpitali, do oddziałów onkologicznych ...

Kurtyna  !!!

A raczej budka ...

Ps. Czy jest wytłumaczenie dla obscenicznego gestu poseł Lichockiej ???

Nie !!! Nie ma żadnego !!!


ps2. Czy powinniśmy mimo tego bronić poseł Lichockiej ?

Nie ! Absolutnie NIE !!!

POWINNIŚMY JĄ NAŚLADOWAĆ !!!Wykop Skomentuj17
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale