izaluka izaluka
675
BLOG

Włosi atakują: "Scjentokracja przejęła władzę polityczną!" - kryptonim KORONAWIRUS

izaluka izaluka Polityka Obserwuj notkę 4

Dział: POLITYKA, Tag: KORONAWIRUS


Przedstawiam Państwu kolejną porcję wiadomości z frontu o kryptonimie KORONAWIRUS.

Autor: RAM 28 lipiec 2020

http://ram.neon24.pl/post/156727,wlosi-atakuja-scjentokracja-przejela-wladze-polityczna

«Zabronili nam uścisnąć dłoń naszym, umierającym krewnym… Zabronili nam towarzyszyć im na cmentarz, odebrali nam ich ciała, spalili je, a potem zakpili z nas – przedstawiając nam rachunek za kremację!…»Wczoraj, 27 lipca 2020, we włoskim Senacie odbyła się konferencja na temat wirusa Covid-19.

Poniżej, zamieszczam skrót bardzo cennej (12-minutowej) wypowiedzi sędziego Angelo Giorgianni – członka stowarzyszenia «L’Eretico» («Heretyk»).

O działaniach stowarzyszenia pod linkiem:
http://ram.neon24.pl/post/156427,na-oddzialach-opieki-intensywnej-chorych-zabijalismy


Założyciele stowarzyszenia: lekarz-badacz Pasquale Mario Bacco, wirusolog Giulio Tarro, sędzia Angelo Giorgianni

"Zdjąłem to (mówi Giorgianni, zdejmując z twarzy maskę), co służy do przyzwyczajenia nas do innego knebla, bo… co jest rzeczą oczywistą, nie mamy do czynienia z sytuacją zagrożenia bezpieczeństwa sanitarnego, mamy do czynienia z bardzo poważną sytuacją zagrożenia dla demokracji…

Sędzia Angelo Giorgianni
Jako sędzia, będę mówił wam o morderstwach, uprowadzeniach, użyciu przemocy – będąc świadomym używania słów jak głazów, ale robię to dla uhonorowania prawdy. A to dlatego, że wyłącznie poszukiwanie prawdy może uczynić nas wolnymi – a ja mam zaszczyt reprezentować (tutaj) „L’Eretico” – stowarzyszenie, które skupia takich naukowców jak profesorowie Tarro, Montanari, Gatti (Antonietta Gatti jest żoną i współpracownikiem Stefana Montanari).

Postanowiliśmy zająć się monitorowaniem tego, co dzieje się na świecie, a poprzez inne stowarzyszenia „heretyckie” – utworzone przez naukowców i prawników z innych krajów – przedstawiliśmy naszą, włoską prawdę (o sytuacji) oraz zgromadziliśmy prawdy zrelacjonowane przez obcokrajowców.

Co z tego wszystkiego wynika?

Na ogół, doświadczenie mówi, że uczymy się na błędach, ale my niczego się nie nauczyliśmy: popełniono błędy diagnostyczne i fatalne błędy terapeutyczne, które powtarzały się w czasie, (co więcej) przeniesiono je na cały kraj, a z naszego kraju przeniesiono je do innych państw…

Jako sędzia – kiedy mam do czynienia z osobą nieżyjącą – pierwszą rzeczą, jaka przychodzi mi na myśl, jest przeprowadzenie autopsji. My nie przeprowadzaliśmy autopsji – mało tego, postąpiliśmy jeszcze gorzej: spaliliśmy zwłoki…


Wśród pierwszych osób, z którymi rozmawiałem była dr. Maria Rita Gismondo, razem z którą staraliśmy się przekazać inną (od oficjalnej) prawdę (o wirusie).

O stanowisku dr. Gismondo pod linkiem:
https://ram.neon24.pl/post/153331,koronawirus-wlochy-pod-ostrzalem-sojusznikow

Jeśli nauka nie ma charakteru demokratycznego, nie może zapewnić postępu. Doszło do tego, że scjentokracja zastąpiła władzę polityczną, która nie była w stanie udzielić odpowiedzi. Owa scjentokracja głosiła dogmaty i powstrzymywała innych przed mówieniem prawdy…
https://pl.wikipedia.org/wiki/Scjentokracja

Lekarzy wprowadzono w błąd – każąc im wierzyć, że mieli do czynienia ze śródmiąższowym zapaleniem płuc, podczas gdy chodziło o chorobę zakrzepowo-zatorową – nie pozwalając im ponadto na weryfikację diagnozy poprzez autopsję, co doprowadziło do skazania tysięcy osób na śmierć.

Musimy przyjąć to do wiadomości; myśmy zgłosiliśmy to premierowi; nasza grupa „heretyckich naukowców” złożyła formalne zawiadomienie; zarzuciliśmy mu świadomą wolę łamania prawa…

Monitorowaliśmy działalność innych krajów i (możemy stwierdzić, że) popełniono te same, wprost identyczne błędy, a więc rzeczą uzasadnioną jest postawienie pytania, czy za tymi wszystkimi błędami nie kryje się jakiś wyrafinowany pomysłodawca, ponieważ, to, o czym mowa, to nie są błędy: to jest strategia globalna, to jest strategia terroru.

Obserwowaliśmy zapotrzebowanie – zaspokojone również przez mass media, które owemu pomysłodawcy bardzo pomagały – na szerzenie terroru i na bombardowanie nas danymi, które w tym samym kontekście, w dziwny sposób, mieszały osoby z objawami choroby z zainfekowanymi całkowicie bezobjawowo.


I oni nadal prowadzą tę grę – po dzień dzisiejszy – po tym, jak zniszczyli nasze wolności konstytucyjne – ale my przygotowujemy się do postawienia państwa włoskiego przed Wysokim Trybunałem Sprawiedliwości, ponieważ – jeśli przesłanki, na podstawie których ograniczono swobody konstytucyjne, są nieprawdziwe – państwo pogwałciło nasze wolności oraz swe podstawowe wartości i w tej sprawie chcemy uzyskać odpowiedź.

Dokonano zamachu stanu; zniszczyli obywateli wraz ze wszystkimi ich prawami.


Zabronili nam uścisnąć dłoń naszym, umierającym krewnym… Zabronili nam towarzyszyć im na cmentarz, odebrali nam ich ciała, spalili je, a potem zakpili z nas – przedstawiając nam rachunek za kremację!

image
Zmusili nas do akceptacji wielu rzeczy, których w normalnych warunkach nigdy nie zaakceptowalibyśmy – gdyby nie owa strategia terroru, która przekonała nas o tym, że zagraża nam straszliwie śmiercionośny wirus!

I cóż za przypadek, że teraz – jak na Mesjasza – musimy czekać na bezużyteczną szczepionkę…


Kardynał Viganò, którego apel podpisałem, mówi o tym, że mamy do czynienia z planem ogólnoświatowym…” (…)


Wypowiedź sędziego Angelo Giorgianni w Senacie włoskim:Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

http://ram.neon24.p

izaluka
O mnie izaluka

jestem jedynie pyłkiem na ziemi, ale Bóg mnie umiłował 

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka