TO BÓG MNIE STWORZYŁ,
TO BÓG POUCZYŁ MNIE, JAK ŻYĆ.
37 obserwujących
339 notek
360k odsłon
  303   0

Stań w obronie Pani Kurator przed atakiem LGBT

Stań w obronie Pani Kurator przed atakiem LGBT

Jest nas już 363 197.

 

image

Źródło: Internet https://www.protestuj.pl/images/protesty/min_95.jpg


Trwa medialna kampania wymierzona w Panią Barbarę Nowak, małopolską kurator oświaty, która – w reakcji na pro-homoseksualną decyzję prezydenta Warszawy – ostrzegła rodziców przed demoralizującymi treściami zawartymi w standardach edukacyjnych Światowej Organizacji Zdrowia WHO. Nie możemy stać bezczynnie! Wyraź swe poparcie dla Barbary Nowak, która chroni nasze dzieci przed lewicową dewiacją.

Od kilku dni lewicowe media, politycy i aktywiści „grillują” małopolską Kurator Oświaty, która w kilku wpisach na Twitterze oraz wywiadzie udzielonym dziennikarkom TVN ośmieliła się zdemaskować faktyczną treść programów edukacji seksualnej jakie lobby homoseksualne zamierza wprowadzić do polskich szkół.

Żyjemy w czasach politycznej poprawności, w których nawet zdeklarowani katolicy i konserwatyści, w obawie o utratę swoich stanowisk i wpływów schowali głowę w piasek. Tymczasem małopolska kurator oświaty od dawna spędza sen z powiek lewicowych żandarmów politycznej poprawności – po drodze do gabinetu nie zostawia bowiem w przedpokoju sumienia i własnych przekonań.

Jako jeden z nielicznych urzędników publicznych na eksponowanym, lecz nie stricte politycznym stanowisku, Barbara Nowak zabierała głos wbrew ustalonej linii „głównego nurtu” w tak ważnym temacie jak ideologia „LGBT” czy ideologia „gender”.

Dlaczego Pani Kurator zabiera głos w tej sprawie? By wypełnić swój obowiązek – chronić nasze dzieci!

Nie możemy pozwolić, żeby tacy odważni urzędnicy byli karani! Nie zwlekaj, dołącz do naszego protestu i wyraź swym podpisem poparcie dla Kurator Barbary Nowak. Twój list przekażemy do Małopolskiego Kuratorium Oświaty, Ministerstwa Edukacji Narodowej i Urzędu Miasta Krakowa.

Wystarczy podpisać i kliknąć w przycisk - to banalnie proste i szybkie w działaniu! Jak pokazały nasze dotychczasowe akcje w innych sprawach, niejednokrotnie masowy apel staje się skutecznym narzędziem wywierania wpływu.

APEL DO:

Małopolskiego Kuratorium Oświaty
Ministerstwa Edukacji Narodowej
Urzędu Miasta Krakowa


Szanowni Państwo,

Pragnę wyrazić moje pełne poparcie dla Pani kurator Barbary Nowak, która w ostatnich dniach stała się obiektem medialnej nagonki ze strony lobby homoseksualnego.

W swym niedawnym wpisie na portalu Twitter.com oraz podczas wywiadu udzielonego stacji TVN, Pani Kurator Barbara Nowak ostrzegła rodziców przed demoralizującymi treściami zawartymi w standardach edukacyjnych Światowej Organizacji Zdrowia WHO.

Pani Kurator jest rzadko dziś spotykanym przykładem urzędnika, nieuginającego się pod naciskiem politycznej poprawności oraz osoby, która nie zmienia swoich przekonań wraz ze zmieniającymi się „słupkami sondażowymi”. Co więcej, Pani Kurator doskonale wypełnia jeden ze swych podstawowych obowiązków – a więc obowiązek chronienia dzieci przed zgorszeniami!

Nie możemy pozwolić, żeby prawi urzędnicy byli karani za chęć bronienia naszych dzieci!

Dlatego chcę, aby mój list był wyrazem pełnego poparcia dla odważnej Pani Kurator, której usunięcia z zajmowanego stanowiska domagają się lewicowe media. Stanowczo sprzeciwiam się wszelkim zamiarom ukarania Barbary Nowak za odważne wypełnianie obowiązków, do których została powołana!

Z poważaniemTwój protest trafi do:

Małopolskie Kuratorium Oświaty
kurator@kuratorium.krakow.pl
 
Ministerstwo Edukacji Narodowej
informacja@men.gov.pl
 
Urząd Miasta Krakowa
umk@um.krakow.pl

Lubię to! Skomentuj19 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo