TO BÓG MNIE STWORZYŁ,
TO BÓG POUCZYŁ MNIE, JAK ŻYĆ.
28 obserwujących
251 notek
238k odsłon
398 odsłon

"Izrael przyczółkiem naszej kultury". Notka tylko dla "kumatych" :)

Wykop Skomentuj30

Wyznawcy PISu i J. Kaczyńskiego, kiedy w końcu zrozumiecie, że swym bałwochwalstwem pozbawionym rozumu i instynktu samozachowawczego przyczyniacie się do ostatecznego upadku Państwa Polskiego, a tym samym skazujecie siebie, swoje dzieci i wnuki na życie w Ojczyźnie rządzonej i zawłaszczonej przez obce kultury, obce prawa, które już pozbawiają Was tożsamości, wiary ojców, historii, tradycji i kultury?

Kiedy wreszcie dotrze do Was, że Wasze bezkrytyczne, naiwne zawierzenie swych losów politykom (bez względu na szyld) oddanym duszą i ciałem obcym siłom, wrogim Polsce i Polakom nieuchronnie prowadzi Was i wszystkich Polaków do utraty własnego Państwa i sprowadzenia nas wszystkich do roli trzeciorzędnych parobków pracujących za miskę ryżu na rzecz obcych panów?

Czy naprawdę nie jesteście w stanie ogarnąć umysłem i ocenić zgodnie z rzeczywistością działań obecnie rządzącej oszukańczo propolskiej formacji, która posunięcia niby prospołeczne miesza z działaniami antypaństwowymi, antypolskimi?

Czy 500+ tak bardzo zamgliło Wam widzenie faktów, że nie jesteście już w stanie odróżnić marchewki od kija?

Dlaczego widzieliście i właściwie ocenialiście wrogie, antypolskie rządy wszystkich pomagdalenkowych tworów, a obecnych, również antypolskich, antynarodowych działań nie jesteście w stanie ocenić zgodnie z rzeczywistością zastępując rozsądek, logikę, zdolność odróżniania dobra od zła, kłamstwa od prawdy, propagandy od rzeczywistości ślepą wiarą w dobre intencje wbrew faktom?

Skąd w Was ta ślepa wiara?

Wypowiedź z roku 2016 w Białymstoku (jedna z wielu o podobnej wymowie):

https://www.youtube.com/watch?v=ZXjmPA8PnEQ&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2FLGgNObpYip48qQ6NgAgv2lkENKwcAIUNJF-H9K68nJ1edo12dMDQ_aE


Filosemicka operacja w Polsce. W czyim interesie rządy w Polsce podejmują decyzje? K. Baliński:

https://www.youtube.com/watch?v=rX1ENjkrNMs


https://www.youtube.com/watch?v=R4nSdn94CU0&feature=share


Amerykański Komitet Żydowski: Albo natychmiastowa nominacja dyrektora POLIN albo pogorszą się relacje polsko-żydowskie!

"Dzisiejsza “Gazeta Wyborcza” publikuje list otwarty działaczy Amerykańskiego Komitetu Żydowskiego, w którym domagają się oni natychmiastowych działań ze strony ministerstwa kultury w tej sprawie.

Minął ponad miesiąc od ogłoszenia decyzji komisji, a Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego wciąż nie podjął żadnych formalnych kroków. Sytuacja ta powoduje rozczarowanie oraz głębokie zaniepokojenie. Jeśli wbrew porozumieniu między stronami i pomimo jednoznacznej decyzji komisji (która to decyzja została podjęta w trybie zgodnym z kodeksem postępowania administracyjnego i przepisami prawnymi właściwymi dla instytucji kultury) profesor Stola nie zostanie mianowany na stanowisko dyrektora Muzeum Polin, spowoduje to poważne zaniepokojenie i zdumienie wśród historyków, muzealników oraz w społeczności żydowskiej. Taki scenariusz może także zostać zinterpretowany jako działanie niekorzystne dla samego muzeum oraz grona darczyńców; w naturalny sposób wpłynie on także na relacje polsko-żydowskie. Jesteśmy przyjaciółmi Polski i ostatnią rzeczą, której byśmy sobie życzyli, byłoby pogorszenie tych relacji. Przeciwnie, widzimy wszelkie powody, by pogłębiać nasze zaangażowanie w dialog polsko-żydowski i działać na rzecz wzajemnego zbliżenia – czytamy w liście. – Apelujemy do polskich władz, by uczyniły wszystko, co w ich mocy, aby – zgodnie z decyzją komisji konkursowej – Muzeum Historii Żydów Polskich “Polin” mogło dalej z powodzeniem realizować swą misję pod kierownictwem Profesora Dariusza Stoli."

Wyciekł Tajny Plan Wysiedlenia Polaków z Mieszkań i Domów - Analiza Komentator Pieniądze Podatki PL


Polecam notki:

https://www.salon24.pl/u/wawel24/

https://www.salon24.pl/u/wawel/

https://www.salon24.pl/u/piko/

https://www.salon24.pl/u/konfederat1000/

https://www.salon24.pl/u/stan35/

pink panther

Wykop Skomentuj30
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale