Rodacy !
Jak zatrzymac te bestie pacyfikujące ludzi i struktury państwowe naszej Ojczyzny !
JAK ?
Rodacy !
Jak zatrzymac te bestie pacyfikujące ludzi i struktury państwowe naszej Ojczyzny !
JAK ?
Kocham Polskę i kocham Polaków,ale nie wszystkich.
Nowości od blogera
Komentarze
Pokaż komentarze (143)