317 obserwujących
910 notek
3978k odsłon
  393   0

OK. Wyjaśnijmy to do końca

Co najmniej kilkadziesiąt osób zwróciło się w ciągu kilku godzin do mnie o zmianę decyzji w sprawie problemów na linii Anna Walentynowicz- 1maud- Maryla. Nie jestem upartym osłem i skoro tyle osób uważa, że może być inaczej niż myślę, to zakładam, że oni mogą mieć racje a nie ja. Ostatnim moim pragnieniem jest skrzywdzenie kogokolwiek. Niewątpliwie doszło do nadużyć – czy świadomych czy nieświadomych – tego nie wiem. Pojawiły się różne hipotezy i warto je sprawdzić. Szanuję wolę Salonowiczów, którzy stanęli w obronie organizatorek urodzin p. Walentynowicz. Do czasu wyjaśnienia sprawy wycofuję swoją prośbę o zaprzestanie ich obecności w Salon24. Być może się zapędziłem. Emocje wszystkich czasem ponoszą. 

Uważam jednak, że sprawy nie można zostawić i należy ją wyjaśnić. A najlepiej, żebym nie robił tego ja – bo mogę być posądzany o stronniczość.

Proponuję – ale to tylko propozycja, by prawdy spróbowały dociec osoby cieszące się szacunkiem przynajmniej części blogosfery i mające szanse na kontakt z zainteresowanymi. Chciałbym prosić – oczywiście to tylko prośba: Katarynę, Krzyśka Leskiego, leszka.sopot i Kaskę – Pyzol ( z daleka czasem lepiej widać), by podjęli się próby wyjaśnienia całej historii. Uszanuję ich ustalenia. Jeśli oczywiście ta trójka się zgodzi.

Lubię to! Skomentuj123 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale