164 obserwujących
1452 notki
3670k odsłon
  9578   0

Kłamstwo smoleńskie albo śmierć

Jeśli znajda się dowody na zamach, to polityczny huragan Sandy będzie topił nie w Moskwie, lecz w Warszawie. 


1. Załóżmy, że znalazły się stuprocentowe dowody na to, że był trotyl, był wybuch i był zamach. I nie mówcie, żę to jest wykluczone, bo jeśli wykluczone, to po cholerę prokuratura prowadzi śledztwo i zbiera próbki?  

Załóżmy zatem, że znalazły się stuprocentowe dowody, że był zamach – co się wtedy stanie?


2. W Moskwie – nie stanie się nic. Zamach, no może i zamach, no dobrze, ale nie złapaliście nas za rękę, a poza tym to nie nasza ręka. Może Czeczeni, może Al Kaida, może Gruzini, może Polacy... Nikt nie uderzy w surmy, Duma nie zaduma, Putin nie popełni sepuku. Wręcz przeciwnie, puści oko do świata - widzicie, jaki u nas terroryzm, a wy mi tu zawracacie żopu jakąś demokracją, jakims Chodorkowskim, jakimiś prawami człowieka. Na mnie polują, to co się dziwić, że i polskiego prezydenta upolowali. A świat odpowie – yes, of course, Mr President, tak toczno...


3. Będzie się za to działo w Warszawie. Już dotychczasowe skandali wystarczyło, żeby prezydent, premier i marszałkowie wstydzili się pokazać twarze ludziom i Opatrzności Bożej. Gdyby jednak wyszły dowody na zamach, to w Polsce mamy huragan Sandy, który zmiecie w puch sektę pancernej brzozy i wysadzi w powietrze strażników, żyrantów i popleczników kłamstwa. A jest ich wielu, w polityce, w mediach, w salonach tak zwanych autorytetów.


4. W Moskwie ustalenia zamachu się nie boją. Boja się najwyżej dowodów, które byłyby politycznie niewygodne i dlatego na wszelki wypadek trzymają wrak i czarne skrzynki.

Za to w Warszawie ustalenia zamachu boja się panicznie.

Boja się ustalenia zamachu nie dlatego, że w nim maczali palce, bo zakładam i chcę wierzyć, że nie maczali. Boja się dlatego, że kłamali i zaręczali ludziom w oczy, że żadnego zamachu nie było. I że kpili w żywe oczy z każdej próby dotarcia do prawdy. I że szsrgali pamięć pilotów, generała Błasika, a także samego Prezydenta.   

Z własnej woli i na własne życzenie stali się zakładnikami kłamstwa, a prawda jest dla nich zabójcza.


5. Żadne rządowe służby, komisje, z prokuraturą wojskową włącznie, nie są w stanie obiektywnie wyjaśnić tej katastrofy. Dla nich jest już tylko taki wybór – kłamstwo smoleńskie albo śmierć.

Dlatego potrzebna jest międzynarodowa komisja, której też zresztą, jak ognia się boją.

 

Lubię to! Skomentuj325 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale