52 obserwujących
2067 notek
2836k odsłon
  2450   5

Kiedy Kaczyńskiego ewakuują przez Świecko? Albo na Węgry?

fot. Paweł Kubacha
fot. Paweł Kubacha

Krótko. Obejrzałem najnowszy odcinek Stanu po Burzy Agnieszki Burzyńskiej i Andrzeja Stankiewicza. Porozmawiałem z kilkoma działaczami PiSu i osobami bliskimi tej partii. Część wniosków z tych rozmów posłużyła mi do wczorajszego wpisu, w którym wyrażałem wątpliwości, czy polska granica na pewno jest szczelna : (https://www.salon24.pl/u/jflibicki/1182765,dlaczego-wladza-pis-nie-chce-mediow-na-granicy).

Te wszystkie rozmowy, lektury, oraz wysłuchanie Stanu po Burzy skłaniają mnie do wniosku, że jesteśmy dokładnie w sytuacji Sanacji, tuż przed wybuchem II Wojny Światowej. 

A skoro tak – niestety coraz bardziej się do tego przekonuję – to pytanie kiedy ten obóz postanowi zwijać żagle? Kiedy postanowi się ewakuować? Krótko mówiąc, kiedy uznają że prezesa Kaczyńskiego trzeba ewakuować przez przejście graniczne w Świecku? No, a gdyby się okazało, że stosunki z Unią Europejską są tak złe, że do Niemiec się nie da, to może kiedy przyjdzie czas, aby ewakuować Kaczyńskiego na Węgry? Moim zdaniem niestety ku temu to zmierza. A najbardziej przykre jest to, że ten totalny chaos w każdej dziedzinie naszego życia państwowego odbywa się przy akompaniamencie cynicznych okrzyków polityków PiS-u i żyjących z PiS mediów. Bliźnięta wiedzą o czym mówię. Smutne.


Tu polityka zaczyna swój dzień: www.300polityka.pl

Poznań 2.0 – najważniejsi w jednym miejscu – bo informacja nie musi być nudna

http://miastopoznaj.pl/ 

Wielkopolski Portal Osób Niepełnosprawnych – www.pion.pl  

Lubię to! Skomentuj108 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka