52 obserwujących
2102 notki
2882k odsłony
  1379   3

Czy pod rządami PiS będziemy w gorszej sytuacji niż mieszkańcy rosyjskiej Tuwy?

Kirgistan, obwód tałaski, lipiec 2016. fot. autor.
Kirgistan, obwód tałaski, lipiec 2016. fot. autor.
Histeryczne reakcje PiSowskiego betonu, na ten wpis, są dla mnie tylko kolejnym dowodem, iż przedstawiciele owego betonu składają się z ludzi całkowicie pozbawionych poczucia humoru, ponurych i niereformowalnych.

Dziennikarz Onetu, Marcin Wyrwał, napisał tekst o przebiegu częściowej mobilizacji w Rosji. Napisał w nim między innymi, że mieszkańcy rosyjskiej republiki Tuwy – jeśli ktoś z danej rodziny będzie poddany mobilizacji, otrzymają barana i węgiel na zimę. Z tekstem Wyrwała można się zapoznać tutaj (https://wiadomosci.onet.pl/swiat/wyrwal-rosyjska-aneksja-dla-zachodu-to-szalenstwo-ale-kreml-realizuje-logiczny-plan/tqmerls).

Pozwoliłem sobie w związku z tym napisać wczoraj tweeta. Jego konkluzja była taka, iż w związku z tym może się okazać, że przynajmniej jeśli chodzi o węgiel, obywatele Tuwy będą w lepszej sytuacji niż Polacy pod rządami PiS. 

Ten drobny żart rozpalił do czerwoności najtwardszy elektorat tej partii. Moim wpisem zajął się między innymi portal braci Karnowskich i Radio Poznań. 

Jest to wysoce zabawne. Ja oczywiście treść mojego wczorajszego wpisu o węglu w Tuwie w całości podtrzymuję, a histeryczne reakcje PiSowskiego betonu, na ten wpis, są dla mnie tylko kolejnym dowodem, iż przedstawiciele owego betonu składają się z ludzi całkowicie pozbawionych poczucia humoru, ponurych i niereformowalnych. 

Tu polityka zaczyna swój dzień: www.300polityka.pl

Poznań 2.0 – najważniejsi w jednym miejscu – bo informacja nie musi być nudna

http://miastopoznaj.pl/  

Lubię to! Skomentuj93 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka