"Mistrzostwo świata". Internauci komentują zagranie Kaczyńskiego z iPadem
Internauci na Twitterze gorąco komentowali to wydarzenie i tak jak po stronie członków rządu była tylko kpina, tak wielu komentatorów pozytywnie oceniła zagranie Jarosława Kaczyńskiego. Stacje telewizyjne, które przemilczały wystąpienie prof. Glińskiego zostały „zmuszone” by pokazać je, gdy pojawiło się na tablecie sejmowym Jarosława Kaczyńskiego.
„Mina Tuska -> szczyt zakwaszenia i bezradności przykrywanej głupkowatym uśmieszkiem” relacjonował @JarekGalewicz.

Z bezradności mediów śmiał się „plcerber” który komentując działanie Jarosława Kaczyńskiego stwierdził, że „w taki to oto sposób, prof. Gliński miał dzisiaj dwa przemówienia.” Z kolei inny użytkownik Twittera „współczuł” Stefanowi Niesiołowskiemu i Donaldowi Tuskowi.
„W głowie Tuska czy Niesioła pustka... mieli już przygotowany kontratak na "wściekłe, pełne nienawiści przemówienie JK". No a teraz ?” napisał „TomaszAnalityk” na Twitterze

Paweł Graś wyrzucił z siebie tylko „To nie może być prawda...” Najostrzej wystąpienie prezesa PiS-u komentował szef dyplomacji. „Prezes Kaczyński w roli uchwytu dla IPada” co zostało przyjęte z zażenowaniem nawet przez sympatyzujących z nim internautów.

Marek Poniedziałek piszący o sprawach zagranicznych, działania Jarosława Kaczyńskiego nazwał „mistrzostwem”

„Co zrobi TVN24? Przecież mają umowę z Samsungiem” napisał @ojciecredaktor odnosząc się do konkurencji firm produkujących tablety: Apple’a i Samsunga.

Krytycznie do zagrania prezesa PiS odnieśli się dziennikarze „Polityki” i rozgłośni RMF FM. „Premier w tablecie” – napisał Wojciech Szacki, a Tomasz Skory napisał, że jutro prof. Gliński zostanie „zresetowany”

Obsesje Tuska. Wściekły atak na PiS, żadnych konkretów
Szef PO przekroczył granice śmieszności. Zaatakował PiS, że chce przejąć władzę w sposób antydemokratyczny, oskarżył też Jarosława Kaczyńskiego, że powołując się na naukę chrześcijańską, walczy z... wiarą, nadzieją i miłością.
Donald Tusk zarzucił też Prawu i Sprawiedliwości osłabianie państwa na arenie międzynarodowej i podsycanie wojny polsko-polskiej.
Tusk nie odniósł się oczywiście do 12 merytorycznych zarzutów, przedstawionych wcześniej przez Jarosława Kaczyńskiego. Nie wspomniał o bezrobociu, aferach korupcyjnych i zapaści w służbie zdrowia oraz demografii czy oświacie. Zapowiedział jedynie, że "kłamstwa" lidera PiS sprostują w późniejszym czasie ministrowie.
Jarosław Kaczyński, który wyszedł na trybunę sejmową po Tusku, krótko skomentował wystąpienie poprzednika, mówiąc o "obsesji" premiera na punkcie PiS i lidera tej partii.
o
Niesiołowski chciał uciekać z Polski. / 04.06.2010 mówił tak:
”Ja miałem o 11-stej przeciek. Kaczyński prowadzi 56 ... 54.46% . Ja myślę, Boże no! No katastrofa! No? Muszę wyjeżdżać chyba? Na starość mnie czeka emigracja”
Co zrobiono z tą informacją? W “przecieku” Kaczyński miał 8% przewagi, wynik praktycznie nie do odrobienia dla komorowskiego. Godzinę później PKW podała inny wynik. W przekazanym komunikacie PKW przewaga Jarosława Kaczyńskiego z ponad 8% stopniała do 1%. Ostatecznie wybory wygrał Komorowski. Jak do tego doszło?
Należy wiedzieć, że obsługujące wybory Krajowe Biuro Wyborcze powstało w 1998-99 r. z inicjatywy i w sekretariacie gen. W.Jaruzelskiego, który przekształcił wojewódzkie Rady Narodowe w delegatury Krajowego Biura Wyborczego, na bazie tego samego “potencjału ludzkiego”, a obecny szef KBW pełni tą funkcję nieprzerwanie od samego początku jego powstania. Automatycznie jest też sekretarzem Państwowej Komisji Wyborczej.
Krajowe Biuro Wyborcze, tak wygląda, jast bezpośrednim następcą Rady Państwa PRL “w miniaturze”, gdzie obecny szef KBW, był zastępcą dyrektora w biurze Rad Narodowych.
<>
Pytanie: Dlaczego marszałek Niesiołowski gdyby Komorowski przegrał wybory brał pod uwagę ucieczkę z Polski "na emigrację"? - Smoleńsk?
“Szarża Komorowskiego PO-pół-NOCY” +17,32 % i +18,20%
przewagi głosów zliczonych pomiędzy komunikatami PKW
WYNIKI WYBORÓW PREZYDENTA 2010 W PRZEDZIAŁACH CZASOWYCH
* Przewaga ogłaszana podczas ogłaszenia wyników cząstkowych wynosiła od+2,64% do + 5,26%
* Przewaga z 3 916 709 zliczonych głosów, zliczonych do godziny 23:50 = (- 0.8179392 % )
* Przewaga z 5 017 178 zliczonych głosów,zliczonych po godzinie 23:50 =(+ 12.053085 % )
Obliczenie pokazuje, prawie że niemożliwe z punktu widzenia matematycznego rachunku prawdopodobieństwa, skoki przyrostu przewagi i strat kandydatów, w okresach pomiędzy ogłaszaniem cząstkowych wyników wyborów przez PKW.
Jest to gwałtowne załamywanie się trendu (w górę) dla kandydata Platformy, i w dół, dla Jarosława Kaczyńskiego.
Tak się nie dzieje w normalnych warunkach, a jeśli już, to nie z takim “odchyłem”, jak to miało miejsce w przypadku Wyborów Prezydenta 2010, wytłumaczeniem jest oszustwo.
Należy dodać, że warto by było obliczyć wyniki “międzyokresowe” dla wyborów, o których wspomniał Tadeusz Mazowiecki. Jeśli też są tak duże, świadczyłoby to prawdopodobnych oszustwach wyborczych w latach ubiegłych.
WYGLĄDA NA TO, ŻE W PRZEDTERMINOWYCH WYBORACH PREZYDENTA W 2010 ROKU, DOSZŁO DO OSZUSTWA
Czy to są dowody, że Wybory Prezydenta 2010 sfałszowano? / Kliknij na link, aby zobaczyć całość
http://kacpro.salon24.pl/491159,czy-to-sa-dowody-ze-wybory-prezydenta-2010-sfalszowano
ZOBACZ TEŻ
Ściema "pancernej brzozy": Izrael i Polska, wspólna przeszłość .
BLOG:http://kacpro.salon24.pl/487550,sciema-pancernej-brzozy-izrael-i-polska-wspolna-przeszlosc
* Oglądanie notek z linków w Salon24.pl jest filtrowane . Jeśli strona otworzy się bez tekstu , jest zablokowana, kliknij na biało-czerwoną ikonę “Salon 24.pl”, w lewym górnym rogu ekranu. Po otwarciu się nowego okna, w prawym górnym rogu wyłącz filtr.
Czy polskich generałów wsadzono do tupolewa aby razem zginęli?
http://kacpro.salon24.pl/489047,czy-polskich-generalow-wsadzono-do-tupolewa-bo-musieli-zginac




Komentarze
Pokaż komentarze