24 obserwujących
197 notek
135k odsłon
  264   4

Kolego Pasierbiewicz, odbiło ci się echem szeroko zakrojonym.

Och nasze kochane echo24, jesteś boskie! Po tym jak skierowałem do ciebie poniższe słowa odpowiedziałes manipulując fantastycznie i banując mnie ponownie. Jest to jak należy mniemać, tu uważajcie wszyscy którzy z echem nie mieli jeszcze nieprzyjemności,  wynik twojego doświadczenia akademickiego o ile jest ono istotnie prawdziwe, na co tak w świetle jak i na ciemno nie wygląda.


imageChciałbym cię równocześnie zapewnić, że pomimo twojego dosyć idiotycznego jakby nie było zachowania i  równie idiotycznego sposobu wyrażania czegoś co uważasz za swoje myśli polecam i będę polecał twój blog oraz inne wypracownia wszystkim a w szczególności wchodzącej w okres dojrzałości seksualnej gimbazie i popłuczynach po niej. Jesteś bowiem, kochane echo, okazem ciekawym i mało spotykanym w przyrodzie a budka labędzia w której raczyłeś .....to i owo jest już  zabytkiem klasy 00 i oczywiście unisex. 

Być może masz jednak rację z tym wychodzeniem na ...bo w tej czynności dysponujesz istotnie wielkim i długoletnim już doświadczeniem, zauważę jednak, że moje wyjście jest z zupełnie innego i  niedostępnego ci intelektualnie powodu. 

Jeśli miałbyś kłopoty ze zrozumieniem powyższego tekstu to zawsze jestem skłonny wyciągnąc pomocną dłoń. Na moim blogu panuje wolność słowa, w odróżnieniu od twojego i taki henrykjan lub odwrotnie bałwanił się tu przez trzy miesiące czy coś koło tego. Nie krępuj się więc, wytłumaczę, omamy twoje wyprostuję, pion złapiesz i bedzie git. 

Pozdrówka x 24


Lubię to! Skomentuj12 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale