20 obserwujących
174 notki
119k odsłon
242 odsłony

Wy sobie śpicie a PiS zwiększa przewagę.

Wykop Skomentuj16

Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła właśnie wyniki po podliczeniu 95.9% głosów i w porównaniu do wcześniejszych sondaży partia Kaczora powiększyła swoją przewagę nad koalicyjną zbieraniną z 42.4%/39.1% do 46.0%/37.9% co przekłada się na 26 posłów (wobec 21 koalicyjnych).

Jest to niewątpliwie poważny cios dla zwolenników postępu w wydaniu unijnym i homoseksualnym (co w zasadzie za jedno) oraz cios dla Polski która po nim chyba się już nie podniesie i zostanie matecznikiem ciemnogrodu nawet jesli PiS przerżnie na jesieni. Z tym przeżynaniem mągą być zresztą letkie kłopoty bo Schetyna Co. Ltd (very limited) jak do tej pory nawet owszem, w rżnieciu głupa była całkiem niezła ale to może być deczko za mało. 


Szanowne kol/kol którzy na S24 zdzierali sobie gardła w antypisowskim szale też są pewnie zawiedzeni, że tyle pracy/potu/wysiłku i autentycznej pasji szewskiej poszło się gonić w ich rodzinne strony czyli gdzieś nad  Don lub inną Okę. Interesujace będzie wysłuchać teraz ich falujących labidzeń nad ciemnotą Polskiego Narodu który tak uporczywie trzyma się tego zaścianka jakby już przedścianka nie było.

Wykop Skomentuj16
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka